Gdzie w Kędzierzynie-Koźlu szukać pomocy medycznej w trakcie długiego majowego weekendu?

1

Gdzie po pomoc w majówkę? Nocna opieka medyczna, punkt urazowy, oddział dziecięcy, dyżury aptek. Trwa majowy weekend Sobota, niedziela i poniedziałek to dni wolne od pracy. Poniżej informacje, które mogą się przydać.

Jeśli podczas majówki nagle zachorujesz lub stan zdrowia twojego dziecka nagle się pogorszy, możesz skorzystać z punktu nocnej i świątecznej pomocy medycznej przy ul. Judyma w Kędzierzynie. Przyjmuje tam lekarz pediatra. Numer telefonu poniżej na zdjęciu.

W przypadku skaleczenia lub urazu, można skorzystać z punktu urazowo-ortopedycznego mieszczącego się przy ul. 24 kwietnia w Koźlu. Czynny jest od 7.00 do 23.00 (sobota, niedziela, poniedziałek).

W sytuacji nagłej telefon 112. Wszystkie cztery zespoły ratownictwa medycznego w powiecie pracują normalnie. Po przyjeździe karetki, dyspozytor pogotowia zdecyduje, gdzie dany pacjent zostanie przewieziony.

Hybrydowo działa oddział dziecięcy kozielskiego szpitala, gdzie w przypadku konieczności hospitalizacji, przyjmowani są pacjenci niecovidowi.

Dyżury aptek. W sobotę dyżur pełnić będzie apteka przy ul. Mikołaja Reja 2 w Kędzierzynie. W niedzielę 2 maja dyżur o 8 rano rozpoczyna apteka przy ul. Harcerskiej 9 w Kędzierzynie. W poniedziałek 3 maja od 8 rano dyżur całodobowy pełnić będzie apteka przy Kozielskiej 36 w Kędzierzynie.

Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Stalmacha 20 w Kędzierzynie będzie pracował do soboty 1 maja.

1 KOMENTARZ

  1. Piękna organizacja zdrowia dla mieszkańców przez Starostwo.
    – punkt urazowo-ortopedyczny ul. 24 kwietnia w Koźlu Czynny jest od 7.00 do 23.00 przez cały weekend
    – punktu nocnej i świątecznej pomocy medycznej przy ul. Judyma w Kędzierzynie. Przyjmuje tam lekarz pediatra.
    – w sobotę dyżur pełnić będzie apteka przy ul. Mikołaja Reja 2 ,w niedzielę 2 maja dyżur o 8 rano rozpoczyna apteka przy ul. Harcerskiej 9 ,poniedziałek 3 maja od 8 rano dyżur całodobowy pełnić będzie apteka przy Kozielskiej 36. Wszystko w Kędzierzynie. Co mają zrobić mieszkańcy innych dzielnic czy Koźla jeśli będą potrzebowali kupić leki ? Nie wszyscy mają samochód….
    Bardzo pięknie p. Tudaj. Nie dość że szpital covidowy przez panią to organizacja pomocy medyczne jest skandaliczna. Proszę się podać do dymisji bo pani zarządzać nie potrafi jest tylko syf i dziadostwo !

Skomentuj