Gdzie szukać pomocy medycznej podczas świąt? Szpital, punkt pomocy i punkt wymazowy

2

Te informacje mogą się przydać! W okresie świąteczno-noworocznym w sposób ciągły realizowane będą przyjęcia do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu (od 22 grudnia 50 łóżek przeznaczonych jest dla pacjentów z COVID-19, pozostałe są do dyspozycji chorych bez zakażenia koronawirusem).

W sposób ciągły – tak jak wcześniej – pracuje szpitalny oddział ratunkowy, oddział wewnętrzny, neurologia oraz oddział intensywnej opieki medycznej. Oddział dziecięcy tylko dla małych pacjentów z COVID-19.

Jeśli jednak nagle zachorujemy lub stan zdrowia naszego dziecka nagle się pogorszy do dyspozycji mamy nocny punkt pomocy medycznej przy ul. Judyma, dostępny także w święta. Telefon 77 40 62 752.

Oba punkty wymazowe zlokalizowane przy ul. Roosevelta 2 w Koźlu będą pracowały od Wigilii (24.12.) do 2 stycznia włącznie w godzinach przedpołudniowych – codziennie od 8.00-12.00.

W sytuacji nagłej telefon 112 – wszystkie cztery zespoły ratownictwa medycznego w powiecie pracują bez zmian.

2 KOMENTARZE

  1. Chodzą słuchy że do naszego szpitala przyjmują pacjentów covidowych ale tyko z saturacją powyżej 90. Jak ktoś ma niższą to nie przyjmują. W efekcie pacjenci z naszego powiatu trafiają do innych szpitali, często gorzej wyposażonych, bo tyle sprzętu i kasy ile w ostatnim cowidowym czasie dostał nasz szpital to głową mała. Jak można stawiać taką granicę????? Szok. Ps. Ale może w tych innych szpitalach mają normalne, ludzkie podejście, a nie tylko nastawienie na własną wygodę i bezproblemowych pacjentow

  2. Jak byś dostał taki dodatek covid owy to też byś miał w poważaniu pacjentów. Liczy się kasa i nadgodziny które idzie naciągnąć dlatego nie mogą pacjenci być bardzo chorzy bo za dużo roboty przy nich, a przemęczać przecież w pracy się nie można.

Skomentuj