Gdyby nie on, ofiar mogło być więcej. Wbiegł do płonącego budynku, aby zaalarmować mieszkańców

28

Nie zawahał się ruszyć z pomocą, mimo że dach budynku stał już w ogniu. Gdyby nie zdecydowana reakcja Piotra Lewackiego, ofiar tragicznego pożaru na Pogorzelcu mogłoby być więcej.

25-letni sprzedawca z pobliskiego sklepu wbiegł do palącej się kamienicy, aby ostrzec pozostałych lokatorów. Mężczyzna dzwonił domofonem, a następnie pukał do wszystkich drzwi, aby ludzie jak najszybciej opuścili mieszkania. Jako jeden z pierwszych powiadomił służby ratunkowe dzwoniąc pod numer 112.

Niestety, bilans dzisiejszego pożaru jest tragiczny – zginęły 3 osoby.

28 KOMENTARZE

 1. Niemożliwe! To na pewno jakaś POmyłka! Ten bohater nie może się nazywać Lewacki – „Prawacki” to co innego. Doktorze, POtrzebuję POmocy!! Wszystkie moje patriotyczno-katolickie ideały POszły się… POszły sobie daleKO. Chcę, ale nie mogę POgratulować!

 2. Można śmiało powiedzieć ,że bohaterski czyn tego młodego człowieka. Gdyby nie on ofiar mogło by być więcej.
  Teraz z innej beczki. Uwaga na tego osobnika „niech żyje Kędzierzyn-Koźle”. Osoba ta jest wyjątkowo złośliwa, do tego uwielbia krytykować innych wypowiedzi, w tym obraźliwie.

  • Pewnie dlatego że obnażył jakim FAKTYCZNIE @Koźlanin JESTEŚ, zabolało !!! :)) „Wykazałeś” się w swoich komentarzach dotyczącego artykułu „Obowiązek zakrywania twarzy dla wszystkich! Rząd wprowadza nowe restrykcje.” Link: https://kk24.pl/obowiazkowe-maseczki-dla-wszystkich-trzeba-bedzie-zakrywac-twarz-rzad-wprowadza-nowe-restrykcje/?unapproved=35142&moderation-hash=5c3c243c54fe67c698d9c43acdfc0fca#comment-35142

   • Mylisz się, zbyt pochopnie oceniasz ludzi. Przecież mnie nie znasz. Natomiast to ty właśnie tam pokazałeś jaki jesteś w swych wypowiedziach.
    Zresztą można twoje wypowiedzi przeczytać również pod innymi artykułami. Jak potrafisz ludziom dowalić.

    • Przeczytaj wszystkie swoje wypowiedzi odnośnie tematów i kontekstów poruszanych w nich ! Jak masz problem z przyjęciem opinii sprzecznej niż twoja, to już twój problem.

     • Do @KAT jeśli wg. ciebie podpisałem jako @Obiektywny to znowu pomyłka w twoim rozumku :)) Powtórzę po raz który, stosowanie epitetów oznacza o poziomie kultury osobistej i braku argumentów merytorycznych osoby wypowiadającej się.)) Znowu pokazałeś swój poziom intelektualny.:))

     • Do : „niech żyje Kędzierzyn-Koźle” szanowny panie proszę nie używać słów lub zwrotów, których znaczenia pan nie zna i nie rozumie. Na przykład takich jak :rozum, epitet, kultura osobista, argument, merytoryka czy intelekt. Niech pan się nie wysila na mądrą osobę bo brak panu kultury już nie wspomnę o poziomie intelektualnym, na który pan się powołuje. Do tego widać w wypowiedzi, cieszy się pan jak małe upośledzone dziecko. Ciekawe jak pan odniesie się do tej wypowiedzi ? Co tym razem pan nabazgrze do tego jeszcze obraźliwego bo to akurat pan potrafi najlepiej.

     • Do @KAT. Oto mała próbka twojego pojmowania „rozum, epitet, kultura osobista, argument, merytoryka czy intelekt.” :)) Zatem masz swoje „Tylko umiesz powtórzyć co ktoś napisał jak małpa. W porównaniu do ciebie to ja myślę bo ty jak widać już nie masz czym. Masz tam tylko jakąś galaretowatą masę, która podtrzymuje czynności życiowe. Twierdzisz więcej inicjatywy ? Co ty zrobiłeś ? Bo chyba tylko pod siebie…
      Ale z takim jak ty nie ma co dyskutować nie ten poziom, a zniżać się nie będę.” Opowiedz masz w Link: https://kk24.pl/obowiazkowe-maseczki-dla-wszystkich-trzeba-bedzie-zakrywac-twarz-rzad-wprowadza-nowe-restrykcje/?unapproved=35142&moderation-hash=5c3c243c54fe67c698d9c43acdfc0fca#comment-35142

     • Po prostu napisałem ci prawdę. Ty wypierasz tę prawdę, to jakby menelowi mówić ,że jest alkoholikiem – też będzie się wypierał.
      Pytasz się czy jestem zadowolony ? Widzę ,że ty bardziej. Zachowujesz się jak zboczeniec, który właśnie popełnił czyn karalny.

     • Dalej bez zmian. Jak masz problem z przyjęciem opinii sprzecznej niż twoja, to już twój problem. :)) Dziękuję za wątpliwą diagnozę mojego stanu fizycznego i umysłowego. :))

 3. Może zamiast robić na siebie nawzajem nagonki w komentarzach weźcie jakąś dobrą książkę, albo spędźcie trochę czasu z rodziną, bo na prawdę nie warto…A jeśli już na prawdę musicie kogoś skorygować, to można to zrobić bez zbędnych docinków i złośliwości. Życzę Pozdrawiam i miłego dnia :)

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj