Gdy piesek się znudził, po prostu przywiązali go do bramy. Smutny los małej suczki pozostawionej w schronisku

6

Niestety w ostatnim czasie przejawów ludzkiej bezduszności jest zdecydowanie za dużo. Zwierzęta potrafią oddać całe swoje serce, a w zamian od człowieka dostają ogromne rozczarowanie. Taki los spotkał suczkę Zuzię, którą właściciele przywiązali do bramy schroniska. 

Pracownicy schroniska nie ukrywają rozczarowania ludzką obojętnością, z którą w ostatnich miesiącach mają coraz częściej do czynienia. Psy są porzucane, a chętnych na adopcje nie przybywa. W minionym tygodniu, w środku dnia, podejrzanie kręcący się przy bramie schroniska ludzie po prostu przywiązali do ogrodzenia małego pieska i uciekli.

Porzucona suczka ma na imię Zuzia. Jest niezwykłym, przyjaznym pieskiem, który, mamy nadzieję, jak najszybciej znajdzie nowy dom. Suczka jest bardzo zagubiona, widać, że nie potrafi zrozumieć, dlaczego została porzucona – podkreślają pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu.

Zuzia czeka w schronisku na swój nowy dom, na właścicieli którzy odbudują jej wiarę w człowieka.

6 KOMENTARZE

  1. Bożonarodzeniowe prezenty trafiają do schroniska… Mam nadzieję że tych ludzi o ile można ich tak nazwać spotka ten sam los.

  2. Człowiek potrafi być okrutny wobec braci mniejszych… Dobrze że pozostawili przy schronisku a nie gdzieś daleko w lesie przywiązujac do drzewa. Chociaż i to jest karygodne zachowanie bo zwierzę to nie zabawka ktora się akurat znudziła. Jedyna wiara w człowieka to to że są jeszcze ludzie dobrej woli którzy opiekują się tymi czworonogami poświecając swój wolny czas.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj