Funkcjonariusze dbają o bezpieczeństwo w rejonie Punktu Szczepień Powszechnych

17

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla dbają o bezpieczeństwo w rejonie Punktu Szczepień Powszechnych. Pamiętajmy, że pandemia nadal trwa dlatego stosujmy się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Osoby zarejestrowane na szczepienie, powinny zgłaszać się do placówki na wyznaczoną godzinę. Mogą także skorzystać z dodatkowego parkingu, który został wyznaczony na boisku znajdującym się za budynkiem.

We wtorek rozpoczęto szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Pawła Stalmacha 20. Z chwilą zaadaptowania budynku na punkt szczepień policjanci objęli go nadzorem. W trakcie trwających szczepień funkcjonariusze pilnują w tym rejonie porządku. Sprawdzają także, czy są tam przestrzegane obowiązujące obostrzenia sanitarne.

Pamiętajmy, że pandemia nadal trwa. Dlatego zasłaniajmy usta i nos oraz zachowujmy dystans po to, żeby przede wszystkim zadbać o własne zdrowie i nie narazić siebie na zakażenie wirusem.

Osoby zarejestrowane na szczepienie powinny są zgłaszać się do placówki na wyznaczoną godzinę, by nie tworzyć tam tłoku. Jednocześnie informujemy, że na boisku znajdującym się za budynkiem został wyznaczony dodatkowy parking.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

17 KOMENTARZE

  1. Niech funkcjonariusze dbają o bezpieczeństw w całym mieście również w nocy. A nie lenić się i spać w radiowozie w krzakach. Byle do emerytury i w nic się nie angażować. To tak se ne da !

  2. A właśnie mają co pilnować bo według zapewnień miało być wszystko dopięte na ostatni guzik buahahaha a nie jest tłum ludzi czekających przed szkołą godzinne opóźnienie ludzie są nerwowi gdyby nie policja to pewnie by się pozabijali dziękujemy policji.A straż miejska jak zwykle się obija widzę jeden siedzi w aucie za szkołą i obsługuje swojego smartfona

  3. Ja też wychodziłam tyłem po szczepieniu i widziałam tego strażaka wstyd mógłby chociaż wysiąść z tego auta i stać jak na to przystoi.

  4. Przypominam kierowcom wyjeżdżającym z parkingu przy szkole nr 6 drogą od strony garaży, że jest to droga wewnętrzna. Jechałam wczoraj ul Stalmacha a dwa kolejne samochody wyjeżdżające po szczepieniach wymusiły pierwszeństwo wjeżdżając na skrzyżowanie.
    Może dyżurujący policjanci powinni i temu się przypatrywać.

  5. Co to godzina opóźnienia, nic nowego w naszej służbie zdrowia, wieloletnie przyzwyczajenie robi swoje ale i tak najgorsze jest to nieodbieranie telefonów. Życie niczego nie nauczyło tych co znaleźli tam zatrudnienie.

  6. Jak byście przychodzili na swoje godziny to by co otwarcie nie było tłumów. Mieszkam nie daleko i widzę że pól godziny przed już robi się kolejka a 2 godziny po otwarciu nagle na spokojnie.

Skomentuj