Fruwały krzesła, stoły, a nawet hulajnoga. Zadyma w pubie z udziałem byłego policjanta

14

To miał być miły, sympatyczny wieczór w pubie „Beczka” na osiedlu Pogorzelec. Niestety wszystko zepsuło dwóch mężczyzn, którzy zamiast kulturalnie spędzić czas, urządzili rozróbę.

Te święta na pewno na długo zapamiętają właściciele pubu „Beczka”. W nocy z soboty na niedzielę w lokalu odbywał się turniej darta, gdy rozgrywki się skończyły, goście postanowili wspólnie posiedzieć i pobawić się. Między pierwszą a drugą w nocy dwóch mężczyzn zaczęło się awanturować. Doszło do szarpaniny. Właściciele lokalu próbowali wyprosić trudnych gości, ale to podziałało na nich prowokacyjnie i stali się jeszcze bardziej agresywni. Rozpętała się bójka.

Jeden z problemowych gości został wypchnięty z lokalu do ogródka. Tam nastąpił ciąg dalszy rozróby. W zamknięte drzwi, za którymi chowali się próbujący uspokoić sytuację właściciele pubu, rzucano wszystkim, co popadnie. Krzesłami, stołami, a nawet elektryczną hulajnogą. Ogródek baru został całkowicie zdewastowany. Lokal również w wyniku bójki został uszkodzony. Jak podkreślają właściciele, był to dla nich prawdziwy cios, bo włożyli w niego wiele serca i pieniędzy.

Na miejsce została wezwana policja, która uspokoiła sytuację. Tak sytuację w mediach społecznościowych opisali sami właściciele pubu:

„Mieliśmy w barze turniej darta, wszyscy się super bawili, tańczyli, śpiewali… dopóki nie przyszło dwóch niezniszczalnych. (…) Widać co ta dwójka (z czego jeden to były funkcjonariusz policji) zrobiła w lokalu i jak zachowywała się podczas interwencji policji (…) Niech w mieście dowiedzą się jakich mamy kozaków.”

Na post odpowiedział oficjalny profil Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu:

„Szanowni Państwo informujemy, że mężczyzna na zdjęciach to były funkcjonariusz. Zdjęcia wiążące go z formacją pochodzą z jego prywatnego profilu na fb. Zdecydowanie potępiamy i odcinamy się od tego typu zachowań.”

Starszy sierżant Monika Frąckowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, podkreśla, że policja neguje tego typu zachowania. Zaznaczyła, że mężczyzna nie jest już policjantem, dlatego prosi, by nie wiązać go z tą funkcją.

14 KOMENTARZE

 1. Kibolowi można zrobić zakaz stadionowy to takim debilom powinni dawać zakaz wchodzenia do restauracji i barów. Min 5 lat. Niech chleją u siebie w domu i łamią swoje krzesła jak nie potrafią się normalnie zachowywać. Już od pradawnych czasów ludzie i bydło przebywają osobno …..

 2. Ten ksiądz to faktycznie jest pedofilem, ale proszę go nie wiązać ze stanem duchownym, gdyż już nie wykonuje posługi.

 3. Dobrze że takich ludzi Jak Fedor w policji już nie ma. Od kilku lat skutecznie KPP w Kędzierzynie czyściła się z patologii. Ręka rękę myła. Polecieli z roboty ci którzy mieli polecieć począwszy od naczelnika Wrd pana T.W przez jego fonfla Komendanta pana J.H który swoim policjantom wydawał idiotyczne polecenia. Wcześniej kilku patologicznych dołkowych i dyżurnych łącznie z byłym naczelnikiem prewencji panem K. Widzę że komendant Adamek robi tam naprawdę świetną robotę a pan I.F z tej bójki od zawsze był typem patologii nawet na służbie. Znam wielu policjantów którzy raczej go nie wspominają miło. Teraz naczelnikiem prewencji jest pan Pason i dzięki decyzjom komendanta na komendzie zrobiło się lepiej…inny komfort pracy jak opowiadają policjanci.

 4. Ale że co? Że nie jest już policjantem to znaczy że może zachowywać się jak debil, coś mi się wydaje że wcześniej też nie był święty tylko miał ochronę.

 5. Jak ktoś nie potrafi się kulturalnie napić i posiedzieć w dobrym towarzystwie to niech się mleka napije i zostanie w domu No chyba że tam siedzi jak myszka pod miotłą.

 6. Godne potępienia i kary.Mam nadzieję że właściciele baru odzyskają od bandyty każdą złotówkę z dużą nawiązką.
  Proponuję też wnieść oskarżenie o spowodowanie urazu psychicznego.
  Nie odpuszczajcie,bo zbyt wiele takich spraw uchodzi przestępcom na sucho,negocjują potem ugody,wystosowują przeprosiny,zapewniają pokrycie kosztów itp.

 7. Gość rzucał bardzo ciężkimi przedmiotami,jeżeli trafiłby w którąś z osób mogłoby dojść do poważnego uszkodzenia ciała.Do sądu z delikwentem,wysoką grzywnę i więzienie ma jak w banku.

 8. Tak to jest jak 45 letni faceci idą na emeryturę, później z nadmiaru czasu i kasy w głowie się pierdoli, niech robią do 60 ki nie będą mieli siły żeby rozrabiać, były, nie były, zawsze policja

 9. Proponuję nazwać lokal „Bonanza”, jakby nie było JUŻ ma historie. Nie w Kij dmuchal stróż prawa nieistotne, że „były”…

  Porządek zaoriwadzal:) że go wykudajlo w tylna część ciała nie kopnol, łapiąc za kark?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj