Fit Apetit- catering dietetyczny

2

W dzisiejszych czasach dbanie o siebie i swoje zdrowie staje się coraz bardziej naturalne i oczywiste. Coraz większej ilości osób zależy na tym, by posiłki, które spożywają były nie tylko wartościowe i odżywcze, ale także o to, by były dopasowane do ich indywidualnych upodobań smakowych i trybu życia, który prowadzą.

Jeśli szukasz cateringu dietetycznego, który jest dopasowany do Twoich potrzeb, a jednocześnie szukasz nowych i alternatywnych sposobów na zdrowe i świadome odżywianie- zespół Fit Apetit przychodzi z pomocą i dużą dozą inspiracji!

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Dlatego każda oferowana przez nas dieta pudełkowa Opole komponowana jest z najwyższej jakości składników, dobieranych tak, by w jednym daniu dostarczyć Ci jak największej porcji zdrowia. Zależy nam na tym, by nasze jedzenie pudełkowe wyróżniało się przede wszystkim jakością. Z tego powodu wszystkie produkty starannie dobieramy i staramy się, by były one poddane jak najmniejszej obróbce spożywczej.

Cały catering dietetyczny Fit Apetit złożony jest z produktów, które nie posiadają cukru. Zamiast niego wybieramy zdrowsze i bardziej przyjazne organizmowi składniki, które nie zaburzają smaku potraw. Wobec tego, nasz catering pudełkowy jest dobrym wyborem nie tylko dla tych którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, ale także dla tych osób, które muszą zmodyfikować swoją dietę ze względów zdrowotnych.

Każda z naszych diet układana jest przez kucharzy i szefów kuchni, którzy dbają o to, by jedzenie przez nas oferowane było różnorodne i trafiało w najbardziej wymagające gusta kulinarne. Dieta pudełkowa , którą oferujemy składa się z pięciu oddzielnie pakowanych dań. W naszej ofercie posiadamy diety zarówno dla tych, którzy pragną rozpocząć lub też kontynuować przygodę ze zdrowym odżywianiem( w tym wypadku szczególnie polecamy dietę Perfect Match, której składniki można dowolnie łączyć), jak i dla tych, którzy ze względu na podejmowaną przez siebie aktywność sportową czy treningową potrzebują specjalnie dobranych posiłków( w tym wypadku doskonałym wyborem będą diety Low Carb i Sport).

W Fit Apetit oferujemy pięć wariantów diet, każdy z nich zawiera od 15 do 25 dań do wyboru. Pozwoli to na uniknięcie monotonii w posiłkach i da Ci pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebne

Co ważne, jest to catering dietetyczny Fit Apetit z dostawą, co oznacza większą swobodę i elastyczność w jego stosowaniu.Wszystkie nasze posiłki pakujemy w biodegradowalne pudełka, do których dodajemy sztućce, także wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Jako firma stawiamy nie tylko na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Dbamy także o to, by nasze działania nie miały negatywnego wpływu na środowisko. Stąd, w całym procesie tworzenia diety pudełkowej stawiamy również na zrównoważoną produkcję.

W naszej firmie kierujemy się dewizą, że każdy zasługuje na zdrowe i zbilansowane posiłki, których spożywanie powinno być przyjemnością i dobrym nawykiem. Uważamy, że dobry posiłek to nie luksus, lecz powinność. Dlatego właśnie, jeśli stawiasz na jakość, dobrą cenę i elastyczność- nasze jedzenie pudełkowe jest idealnym rozwiązaniem.

Materiał partnera

 

2 KOMENTARZE

Skomentuj