Firma Meble Kolasa rekrutuje. Jest praca dla stolarzy

3

Meble Kolasa to firma z Raciborza, która od 1965 zajmuje się produkcją mebli. Nowoczesne narzędzia i technologie stosowane w produkcji oraz otwartość na nowatorskie pomysły pozwoliły przez lata działalności zdobyć zaufanie wielu klientów. Projekt firmy wzbudzają uznanie najlepszych architektów i dekoratorów wnętrz. Firma specjalizuje się w meblach kuchennych, ale bardzo często wykonuje dla klientów usługę kompleksowego umeblowania całego domu.

Obecnie firma poszukuje do pracy na stanowisko stolarza osób z doświadczeniem w obróbce drewna i forniru. Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi CNC, choć istnieje też możliwość przyuczenia. Kandydaci mogą liczyć na umowę o pracę (pełny etat) w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie oraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Dokumenty aplikacyjne można przesłać na adres e-mail:
kolasa@meblekolasa.pl lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: 
Racibórz, ul. Rogera 3 
Telefon: 603 590 190                                                                                               http://www.meblekolasa.pl/

Więcej na temat oferty firmy Meble Kolasa, która od kilku lat realizuje zamówienia także na terenie powiatu Kędzierzyn-Koźle, dowiecie się z:

Zakład Stolarski G&G Kolasa od kuchni. Cenione raciborskie meble do zabudowy. Realizacje również w Kędzierzynie-Koźlu

Publikacja sponsorowana

3 KOMENTARZE

  1. Gratuluje nowej prezydent kedziorkowa za nowe miejsca pracy poza gmina kedziorkowo. No to teraz nic tylko gnieść się z kumplami 60-siat kilosow w dwie strony, autkiem malym, malo palacym, żeby zarobić pieniążki w raciborzu, wydać w opolu. Przespać się jedynie w kedziorkowie. Amen wybory 2018-

Skomentuj