Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów: będzie strefa kibica i transmisja na telebimie w Śródmieściu!

4

Po zdobyciu siatkarskiego Pucharu Polski i odzyskaniu tytułu mistrzów kraju, siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle już w niedzielę staną przed szansą na obronę tytułu klubowych mistrzów Europy. Spotkanie finałowe Ligi Mistrzów z udziałem naszego zespołu będzie można zobaczyć w specjalnej strefie kibica organizowanej przez urząd miasta.

Fani siatkówki z Kędzierzyna-Koźla mają powody do radości. Niedzielny finał, w którym nasz zespół będzie mierzył się z włoskim Trentino Volley będziemy mogli obejrzeć razem na telebimie, który zostanie ustawiony przy hali sportowej w Śródmieściu. Wydarzenie organizuje urząd miasta przy wsparciu firmy Emka, Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej, Miejski Wodociągów i Kanalizacji oraz Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego.

Spotkanie w Lublanie rozpocznie się o godzinie 21. Wspólne kibicowanie rozpocznie się o 20:50, wstęp wolny.

 

 

4 KOMENTARZE

  1. Ostatni to będzie mecz Kamila Semeniuka w Zaksie. Trochę żal, bo to rodowity kędzierzynianin i ogromna siła w zespole. Jeśli ma go zastąpić Artur Szalpuk, to spadnie nam i skuteczność ataku i przyjęcia. Kamila nie da się zastąpić namiastkami.

    • Szalpuk to chyba na trzeciego, jak Żaliński odejdzie. Na zastępstwo za Semeniuka to chyba jakiś ponury żart. Mam nadzieję, że to jakieś ploty, bo to już nawet nie jest śmieszne. Nawet nie wiem kiedy chłop był w formie ostatnio. Takie Jastrzębie ma Szymurę na trzeciego, który jest lepszy od Szalpuka. Też mogli go zatrzymać jak tu grał. A teraz siedzi na ławie w Jastrzębiu a niby tak chciał grać w podstawowym składzie. Dostaną kasę za wykup Semeniuka, do tego kwota kontraktu a oni jakichś kontuzjogennych i bez formy zawodników chca sprowadzać. A oddali młodego, zdolnego i bardzo wszechstronnego zawodnika. Z dobrym atakiem, blokiem, zagrywką. I to jeszcze do słabszego zespołu. To są jakieś kpiny z kibiców. Bo widać jak się gra samym Leonem. To już do Lube mógł iść. Im większe sukcesy tym większe osłabienia w drużynie. Wszyscy się wzmacniają tylko w Zaksie zawsze inaczej. W ogóle tego nie rozumiem. Mieć taką drużynę i nie potrafić ściągnąć równorzędnych zawodników. Kilka miesięcy temu było wiadomo, że odejdzie. Powinni zrobić wszystko, żeby go zatrzymać albo mieć już jakieś solidne zastępstwo w razie odejścia. Jeszcze środek trzeba wzmocnić jakim klasowym graczem. Bo teraz jak Huber zlapał kontuzję to nie wiadomo kiedy w ogóle będzie mógł grać.

      • Passini twituje, że Szalpuk, głosy z klubu, że Filippo Lanza. Passini często mija się z prawdą, a ma świetne kontakty z menadżerami, więc nadaje by być czytanym i słuchanym. Lanza ma 31 lat i jest lepszy od – kontuzjogennego, jak piszesz – Szalpuka, ale to też zawodnik schyłkowy. Jastrzębiu można pozazdrościć trzeciego przyjmującego. Szymura godzi się za lepszą, niż u nas kasę stać (najczęściej) w kwadracie. My nie mamy tyle węgla, co Jastrzębie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj