Finał Ligi Mistrzów na telebimie przed halą „Śródmieście”

5

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po raz trzeci z rzędu zagra w wielkim finale siatkarskiej Ligi Mistrzów. Ten arcyważny pojedynek kibice z naszego miasta będą mogli obejrzeć na ogromnym telebimie. Mecz rozgrywany we włoskim Turynie transmitowany będzie na żywo przed legendarną halą „Śródmieście”.

Stawka tej rozgrywki jest bardzo wysoka. Przeciwnikiem „Trójkolorowych” w walce o obronę tytułu najlepszej drużyny w Europie będzie doskonale znany rywal z polskich parkietów – Jastrzębski Węgiel.

20 maja mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla będą mogli skorzystać z nadarzającej się okazji i zobaczyć to historyczne spotkanie w towarzystwie innych kibiców. W samym centrum miasta, gdzie stanie olbrzymi ekran, rozstawione zostaną także ławki i leżaki.

 

5 KOMENTARZE

  1. Wstydu oszczędźcie … Wyczytałem na necie dzisiaj, że Śliwka i Fornal się kumplują i że będą walczyć o miejsce w kadrze narodowej. Czytam i po prostu nie wierzę. Porównanie Śliwki i Fornala to jak porównanie Fiata z Mercedesem. Mam nadzieję, że trener reprezantacji nie zrobi swojego najgłupszego błędu w życiu i nie powoła tak miernego zawodnika jak Śliwka do kadry.

  2. To może być ciekawe wydarzenie bo Zaksa jeśli przegra (w stylu jaki zaprezentowała w ostatnim meczu) to skompromituje się na całą Europę a jeśli wygra obojętnie jak to przejdzie do historii siatkówki jako trzykrotny z rzędu zwyciężca LM. Albo piekło albo niebo stanu pośredniego nie będzie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj