Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów: wszystkie mecze obejrzysz w hali Śródmieście

0
Włoski zespół Cucine Lube Civitanova jest rywalem Zaksy Kędzierzyn-Koźle w meczu półfinałowym siatkarskiej Ligi Mistrzów. Spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 15 czasu polskiego, a będzie je można obejrzeć w strefie kibica, która znajduje się w hali sportowej przy alei Jana Pawła II.
Turniej finałowy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów rozgrywany jest w rosyjskim Kazaniu. O miejsce w finale Zaksa Kędzierzyn-Koźle zagra z ekipą Cucine Lube Civitanova. Dla naszego zespołu będzie to czwarty udział w ścisłym finale rozgrywek, do tej pory największym sukcesem jest brązowy medal wywalczony przez kędzierzynian w 2003 roku. Faworytem starcia są włosi, którzy w drodze do Final Four wyeliminowali między innymi PGE Skrę Bełchatów.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15 i będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport. Zarówno mecz z udziałem wicemistrzów Polski, jak i drugi półfinał, w którym Zenit Kazań zmierzy się z ekipą Sir Safety Conad Perugia będzie można obejrzeć w strefie kibica, która mieści się w hali sportowej przy alei Jana Pawła II. Strefa będzie otwarta również jutro, gdy odbędzie się finał i mecz o 3. miejsce.

Skomentuj