Filmowy Poranek w kinie Helios: „Przygody Słoniczki Elli!”

0

Kino Helios w Odrzańskich Ogrodach zaprasza na seans z cyklu Poranków Filmowych. W najbliższą niedzielę o godzinie 10.30 mali widzowie będą mieli okazję zobaczyć kolejne odcinki serii – „Przygody Słoniczki Elli!”.

W ramach bloku na dużym ekranie będzie można obejrzeć: Spór o wyścigówkę, Klub dziewczynek, Trąbo-zuchy, Ella na zastępstwie, Ella piecze ciasto, Kemping Ella.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Od godziny 10.00 do 14.00 zapraszamy do naszego magicznego kącika gdzie na dzieci czekać będą animatorki z Agencji Artystyczno – Eventowej BAILANDO, a także mnóstwo zabaw i atrakcji:

  • -malowanie buzi
  • -bajkowe malowanki, wydzieranki, kolorowanki
  • -skręcanie, dmuchanie baloników oraz tworzenie zakręconych zwierzątek
  • -gry, zabawy

Dodatkowo przed seansem do wspólnej zabawy na sali kinowej zaprosi wszystkie dzieciaki klub RTS Odra Koźle. Każdy maluch będzie mógł spróbować swoich sił w przeróżnych grach i zabawach z piłką i poczuć się jak prawdziwy zawodnik!

Oczywiście nie zabraknie mnóstwa nagród i upominków dla każdego uczestnika Filmowych Poranków. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Skomentuj