Filmowy Poranek w kinie Helios: „Kosmoloty”

0

Kino Helios w Odrzańskich Ogrodach zaprasza na seans z cyklu Poranków Filmowych. W najbliższą niedzielę o godzinie 10.30 mali widzowie będą mieli okazję zobaczyć blok bajek z serii „Kosmoloty”.

W ramach bloku na dużym ekranie będzie można obejrzeć:

Uziemieni

Satelita Sikorka

Całkowite zaćmienie

Posąg sępa

Ogród na Marsie

Sikorka poznaje Księżyc

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! * 

Od godziny 10.00 do 13.00 zapraszamy do naszego magicznego kącika gdzie na dzieci czekać będą animatorki z sali zabaw Arcadia, a także mnóstwo zabaw i atrakcji:

malowanie buzi

bajkowe malowanki, wydzieranki, kolorowanki

skręcanie, dmuchanie baloników oraz tworzenie zakręconych zwierzątek

gry, zabawy

Uczestnicy Filmowych Poranków!

Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

 

Skomentuj