Filmowy Poranek Scooby-Doo w kinie Helios

0

W najbliższą niedzielę kolejna odsłona Filmowych Poranków Scooby-Doo. Tym razem mali widzowie kina Helios będą mogli obejrzeć „Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora”.

Filmowe poranki z psim detektywem odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. Filmowe poranki Scooby-Doo gwarantują moc nagród oraz wspólną zabawę połączoną z dreszczykiem emocji. Każde spotkanie rozpoczyna się od kilkunastominutowych konkursów z nagrodami.

 Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo! W ramach Akademii będziemy rozwiązywać zagadki i tropić przestępców, odczytywać zaszyfrowane wiadomości i interpretować poszlaki. Zadania, które przed nami stoją, wymagają przebiegłości, spostrzegawczości i rozwagi. Więc do dzieła!

Uczestnik Akademii Młodego Odkrywcy otrzymuje kartę sprawności, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki potwierdzające kompetencje Młodego Odkrywcy Scooby-Doo. Za 6 zdobytych pieczątek czeka na was wyjątkowa odznaka Młodego Odkrywcy Scooby-Doo – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Za kolejne 6 następna odznaka za kolejne zdobyte sprawności.

Skomentuj