Figlująca parka postawiła na nogi służby ratunkowe. Ze zgłoszenia wynikało, że auto wypadło z drogi

29

Zaskakujący finał wieczornej interwencji służb ratunkowych. W samochodzie, który według zgłoszenia miał wypaść z drogi, figlowała parka młodych ludzi.

Zgłoszenie wpłynęło przed godziną 22. Wynikało z niego, że w rejonie mostu Cisek-Bierawa z drogi wypadł samochód, a w środku mogą być uwięzione osoby. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej oraz policję.

Po dojeździe na miejsce szybko zlokalizowano samochód stojący na zjeździe przy bocznej drodze w okolicy mostu. Osoby znajdujące się wewnątrz nie uległy wypadkowi, ani potrzebowały pomocy, gdyż… oddawały się miłosnym figlom. Na tym zakończono interwencję.

29 KOMENTARZE

 1. Mógł zgłaszający wpierw sprawdzić, a nie stawiać na nogi całej służby ratunkowej, jednym słowem nie udzielił pomocy

 2. To już NAWET nie wolno się bzykać PO nocach w autku??😱😨
  Bo zaraz przyjedzie straż pożarna, karetki, policja i kaftan bezpieczeństwa😱!!?

  I JAK TU ŻYĆ w POwiecie możliwości, gdy za używanie rzyci PO ciemku – mogą cię łapnąć😉
  Jakieś POdsłuchy ze smartfonu czy co? 😕

 3. A zakablowała pewnie jego była dziewczyna.
  Jak po takiej traumie się pozbierają?
  Może strażacy zostaną pozwani za wywołanie nerwicy?
  Niby to śmieszne ale jakoś tak nie do końca.

  • No właśnie, ten twój komentarz miał być chyba śmieszny, ale jakoś tak nie do końca ci wyszło. Biedni młodzi musieli w aucie, bo pis jak zwykle nie dotrzymał obietnicy i „mieszkanie+” obróciło się w perzynę.

 4. To już pisiory wprowadziły zakaz igraszek w ustronnych miejscach w celu zabawy i liczy się tylko prokreacja pod pierzyną w domowym zaciszu? Dobrze że zdążyłem się dobrze pobawić bez asysty policji i straży pożarnej.

  • Ty masz karbinadlu zdrowo beret zryty! Przekleństwem tego kraju i narodu to cykliczne baranie przywództwo, teraz kawaler co w życiu niczego nie osiągnął, katastrofa m. Pfu

   • Ty to masz już wszystko zryte, nie tylko globus. Ten z osiągnięciami zakwilił. Jedyne osiągnięcie to pajacowanie.

  • Sznycel głodnemu chleb na myśli. Powiedz lepiej jak Twoje ciepłe relacje z Biedroniem. Chyba że tak właśnie się nazywa tajemniczy Maślak.

 5. Żałosni POpierający POpaprańców komentujący: pisiaki potrafią figlować w samochodzie ! a wy tylko bluzgać anonimowo w necie !
  Miasta pisowskie i niezależne dostaną od rządu w ramach FO i KPO dziesiątki milionów na infrastrukturę i unowocześnienie, a wy ? na złość PISowi nic nie dostaniecie i nic nie przyjmiecie. No może kilkanaście ton piachu na plaże nad Odrą od waszej prezydętej i kolejną ścieżkę do biegania. Nie zapominajcie również, że jko tako żyjecie tylko dzięki forsie i podatkom z pisowskich „Azotów”.

  • Eee. Nie. To raczej jakiś kibolo-polaczek zgłosił. Taki na seksie się nie zna i to on jest odpowiedzialny za postawienie na nogi służb ratunkowych. Nie figlująca parka, która w ustronnym miejscu miała sobie prawo trochę podziobać.

 6. Moglo dojsc do zakleszczenia, wtedy biora parke na jedne nosze I do szpitala na zastrzyk rozluzniajacy wargi sromowe!?

Skomentuj