Facet! Weź się zbadaj! Przed niedzielnym meczem Grupy Azoty ZAKSA odbędą się bezpłatne badania dla mężczyzn

4

Już w niedzielę, 6 listopada Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmować będzie Projekt Warszawa. W dzień meczowy w HWS „Azoty” SP ZOZ będzie przeprowadzał badania u Panów powyżej 40 rż. w ramach profilaktyki nowotworowej.

Listopad już od kilku lat jest miesiącem, w którym podkreśla się jak ważna jest świadomość i profilaktyka występujących u mężczyzn chorób nowotworowych, przede wszystkim raka jąder i raka prostaty. Zachęcamy Panów, by właśnie w listopadzie zgłosić się na badania profilaktyczne, które mogą uratować życie.

ZAKSA S.A. razem z SP ZOZ Kędzierzyn-Koźle zaprasza na najbliższy mecz, 6 listopada, gdzie rywalem naszego zespołu będzie Projekt Warszawa. Przed spotkaniem i podczas meczu Panowie po 40 roku życia będą mogli przebadać się bezpłatnie przy stoisku SP ZOZ, zlokalizowanym w holu hali przy wejściu głównym.

Pamiętajmy ta, rutynowa diagnostyka przesiewowa raka prostaty opiera się na badaniu stężenia antygenu specyficznego dla prostaty (PSA) we krwi oraz na badaniu i wywiadzie urologicznym. Są to kluczowe informacje pomagające szybko wykryć nowotwór.

Dalsza konsultacja urologiczna otrzymanych wyników będzie możliwa już 12 listopada w godzinach 8-12 w ramach tzw. “Białej Soboty” do przychodni przyszpitalnej na ul. 24 kwietnia 7 w Kędzierzynie-Koźlu, po wcześniejszej rejestracji pod nr tel. 509 842 442. Wszystko obywa się błyskawicznie i bez skierowania. Na konsultacje urologiczne 12 listopada br. zapraszamy Panów /po wcześniejszej rejestracji/, którzy badali marker PSA na meczu ZAKSY.

Źródło: zaksa.pl

4 KOMENTARZE

  1. Powinni się zbadać p.Chadała i p.Szpaczek, podejrzewam że obu panom, prostata zaburzyła racjonalne spojrzenie na Zaksę i takie są wyniki tej drużyny!

    • Autorowi powyższego wpisu, @Set i mecz, prostata tak się rozrosła, że niezdrowo naciska na z zwoje mózgowe i stąd te dyrdymały które wypisuje..

  2. Wszystkim się zajmują tylko nie grą a ta wygląda tragicznie do tej pory. Może by w sprawie transferów się wypowiedzieć i na co poszła kasa za kontrakt Semeniuka i odstępne za niego. Sprowadzili sobie gości do treningów zamiast na ciężkie boję.

  3. Badanie będzie tylko w zakresie stężenia antygenu PSA dot. raka prostaty, czy do tego będzie może USG jąder? Jeśli to drugie też, to dlaczego tylko panowie po 40 roku życia? Rak dotyka także młodszych, a wczesne wykrycie raka jądra to 100% wyleczenia. Panie Natyna, to pana też dotyczy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj