Ewakuacja szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Znaleziono bombę. Wspólne ćwiczenia służb

5

Personel szpitala przy ulicy Judyma w Kędzierzynie-Koźlu znalazł w jednym z pomieszczeń podejrzany pakunek. Możliwe, że jest to ładunek wybuchowy. Na miejsce wezwano służby i przeprowadzono ewakuację. Jadą też pirotechnicy – to scenariusz ćwiczeń, które właśnie prowadzone są w Kędzierzynie-Koźlu.

Mobilizacja policji i straży pożarnej wokół budynku szpitala zaniepokoiła wielu mieszkańców. Uspokajamy więc – nie ma żadnego zagrożenia, są to wyłącznie ćwiczenia prowadzone wspólnie przez służby ratunkowe na wypadek alarmu bombowego. W rolę ewakuowanych pacjentów wcielili się uczniowie klas mundurowych. Mogły występować utrudnienia w ruchu. Główna  część ćwiczeń zakończyła się po godz. 11.30.

5 KOMENTARZE

  1. BOMBA TO PREDZEJ POD MAGISTRATEM,URZAD TO URZAD PUNKT STRATEGICZNY tam cwiczenia przeprowadzic nalezy, ruszyc przyklejonych do biurek ziewajacych urzedasow😪😪

  2. Bomba w budynku, a „ewakuowani” zaledwie kilka metrow od szpitala, ze juz o radiowozie nie wspomnę, ktory stoi tuz przy budynku. Nigdy nie wiadomo jakiego pokroju moze byc owa bomba. Brawo! Brawo!

Skomentuj