„Europejczycy” na stulecie odzyskania niepodległości w Hali Azoty. ZDJĘCIA z koncertu

8

11 listopada, w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, miasto zaprosiło mieszkańców do Hali Azoty, gdzie zobaczyli koncerty „Europejczycy”.

Mieszkańców powitała prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska, która podziękowała, że tak ważny wieczór postanowili spędzić razem. Każdy otrzymał kotylion, wykonany przez podopiecznych Domów Dziennego Pobytu.

Na scenie można było zobaczyć śpiewających aktorów: Beatę Banasik, Maję Kleszcz, Magdalenę Kumorek, Anastazję Simińską, Jakuba Blokesza, Mariusza Kiljana, Pawła Królikowskiego, Piotra Tłustochowicza, Tomasza Steńczyka i Michała Staszczaka, którzy wykonali utwory europejskich artystów, w tym także Polaków, szczególnie wiele miejsca poświęcając Wojciechowi Młynarskiemu. Relacja zdjęciowa:

8 KOMENTARZE

  1. Nie dość że nie trafiony tematycznie koncert- nie mający nic wspólnego z stuleciem – to jeszcze sam w sobie nudny i przytłaczający . Święto URODZINOWE I DO TEGO 100 JEST WESOŁYM I SZĘŚLIWIE SIĘ KOJARZĄCYM – a nam się proponuje świętowanie w sennej i ponurej atmosferze .

  2. Pani Prezydent – przypominam , że Święto Unii Europejskiej jest w maju. W 11 listopada była 100 rocznica odzyskania przez Polskę i Polaków niepodległości. Flag w Kędzierzynie-Koźlu jak kot napłakał. Byłem w innych miastach w jest mi pani prezydent wstyd , że tak miernie wypadamy. Ale co od Zarządu Miasta wymagać jak w mieście rządzi lewica, postkomuna , platforma która zajmuje się sobą a w powiecie mniejszość niemiecka . Przepraszam jest widoczna zmiana – pani Sabina pojawia się w kościele na uroczystościach. Pozdrawiam wszystkich

    • Miastem i powiatem teraz rządzi lewactwo. Arogancja i bezczelność w zachowaniu jest widoczna u rządzących tak w powiecie jak i w mieście. Szkoda kolejne 5 lat będzie stracone. Na pierwszych sesjach udowodnili, że chodzi im o stołki, a nie o zgodną współpracę. Skandal i tyle. Szkoda tego miasta i powiatu. Mówią, ze mamy I sekretarza jak za czasów PRL-u. Zresztą ludzie pamiętają lata 70-te i koniec lat 80-tych. Nazwiska też. Historia się powtarza.

Skomentuj