Ekipa TVN w kozielskim areszcie. Kręcili zdjęcia do serialu o więzieniach. ZDJĘCIA

3

Przez trzy dni ekipa filmowa stacji TVN gościła na Opolszczyźnie, gdzie kręciła zdjęcia do serialu „Służba Więzienna”. Część nagrań wykonano na terenie Oddziału Zewnętrznego w Kędzierzynie-Koźlu.

Podczas wizyty na Opolszczyźnie filmowcy nagrywali materiał do serialu „Służba Więzienna”, który ma być kontynuacją popularnej serii „Zakład Karny”. Epizody nagrane na terenie zakładów w Strzelcach Opolskich i Kędzierzynie-Koźlu w marcu trafią na antenę stacji TVN Turbo.

Na terenie kozielskiego aresztu (formalnie jest on oddziałem zewnętrznym Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich – red.) ekipa filmowa pod kierunkiem Huberta Maruszkina rejestrowała, jak wygląda konwój osadzonego do Strzelec Opolskich. Autorzy dokumentu zarejestrowali czynności ochronne realizowane przez funkcjonariuszy Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej i funkcjonariuszy ochrony kędzierzyńskiej jednostki penitencjarnej.

Źródło: Służba Więzienna

3 KOMENTARZE

  1. A, polski serial.Już to widzę.Zero fabuły, za to co kilkanaście sekund K…a i sygnał zagłuszający, ja pi…….ę i sygnał zagłuszający.Miłego oglądania.

Skomentuj