Dziś druga odsłona letniego kina plenerowego. Tym razem seans na osiedlu Blachownia

1

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu kontynuuje cykl spotkań z kinem plenerowym. Druga jego odsłona odbędzie się w piątek, 31 lipca na osiedlu Blachownia.

Tym razem miłośnicy kina będą mogli obejrzeć film „Tajemnica Raoula Taburina”. Seans odbędzie się na boisku osiedlowym przy ulicy Zwycięstwa, początek o godzinie 21:30.

Opis filmu:

Raoul Taburin jest specjalistą i prawdziwym ekspertem w dziedzinie naprawy rowerów. Jego wyostrzony słuch wyłapuje wszystkie podejrzane piski, dzięki czemu może bez problemu naprawić wszystkie usterki w rowerze. Jednak Raoul ma jedną tajemnicę, która prześladuje go na każdym kroku: specjalista od rowerów nie potrafi na nich jeździć. Z powodu niemożności złapania równowagi, każda próba jazdy podejmowana w dzieciństwie od razu kończyła się upadkiem. Czterdzieści lat później Raoul odczuwa tę niekompetencję jako prawdziwe przekleństwo. W końcu na jego drodze staje osoba, przed którą nie będzie mógł ukryć swojej tajemnicy. Do wioski przybywa fotograf, który będzie chciał uwiecznić każdego mieszkańca na zdjęciu, a zwłaszcza rowerowego mistrza na jego własnym rowerze.

 

1 KOMENTARZ

  1. Dziwi mnie, czemu puszczają takie byle co. Czyżby Kędzierzyna nie stać na puszczenie lepszego filmu?skoro i tak mają przeszkadzać mieszkańcom osiedla w oglądaniu?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj