„Dziewiątka” zaprasza przyszłych uczniów. Już niedługo w szkole odbędą się dni otwarte

1

Już 23 marca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbędą się dni otwarte. Rodzice zastanawiający się, jaką placówkę wybrać dla swojego dziecka, będą mogli rozwiać wszelkie wątpliwości i poznać szkolny świat „Dziewiątki”.

Jesteś rodzicem przyszłego pierwszo- lub czwartoklasisty? Zastanawiasz się, którą szkołę wybrać dla swojego dziecka? Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 już 23 marca od godziny 16 organizuje dni otwarte. Podczas spotkania w szkole będzie mogli zobaczyć placówkę i zapytać o wiele istotnych spraw.

W „Dziewiątce” dziecko jest w centrum. Każdy uczeń, jak tylko zechce, znajdzie coś dla siebie. Kształcimy młodych Polaków, którzy – będąc już absolwentami – będą potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji, podjąć każdą decyzję. Staramy się dawać kompetencje i narzędzia do bycia świadomym człowiekiem. Świadomym swoich mocnych stron i tego, co trzeba rozwinąć. W „Dziewiątce” są językowcy, pływacy, piłkarze, dzieci uzdolnione i te, które wymagają szczególnego wsparcia i pomocy. Na pewno się rozwiną. Szkoła, dzięki szerokiej współpracy z rodzicami, instytucjami zewnętrznymi, w połączeniu ze świetną kadrą, jest pomostem w drodze do sukcesu. A każdy odnosi go na swoim poziomie – podkreśla najcenniejsze walory szkoły Wojciech Czapla, dyrektor placówki.

W roku szkolnym 2020/21 Publiczna Szkoła Podstawowa otwiera:

 klasy I:

* ogólna – rozwijającą uzdolnienia z glottodydaktyką;

*  klasę I sportową w dyscyplinie pływanie;

* ogólna – rozwijającą uzdolnienia;

 klasy IV:

*  mistrzostwa sportowego w dyscyplinie pływanie;

* ogólna – językową;

* ogólna – z rozszerzoną oferta sportową – „Wszechstronny Sportowiec”.

Wszelkich informacji można będzie zasięgnąć podczas Dnia Otwartego 23 marca od godz. 16 lub pod numerem telefonu 77 483 30 34 i pisząc do nas na adres psp9@kedzierzynkozle.pl

1 KOMENTARZ

  1. Młodzi wyjeżdzaja, dzieci coraz mniej, niestety zaraz tu wszystko padnie… a szkoda bo szkoła bardzo fajna, sam chodziłem i nie narzekam, ale niestety miasto się wyludnia i jakoś rezydent nic z tym nie chc robić…

Skomentuj