„Dziewiątka” doskonale wie, jak się bawić! Festyn szkolny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9. FOTO

1

Na ten dzień wszyscy czekali, po pandemicznej przerwie reaktywowano festyn w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9. Rodzice, uczniowie, grono pedagogiczne oraz okoliczni mieszkańcy wspólnie bawili się, śmiali i miło spędzali czas.

Festyn szkolny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 organizowany przez radę rodziców jak zwykle przyciągnął wiele osób. Nic w tym dziwnego, bo atrakcji było naprawdę sporo. W programie rozgrywki sportowe, występy artystyczne, czy turnieje rodzinne. Nie zabrakło też pyszności dla łasuchów, czekały potrawy z grilla, tosty, swojskie ciasta i oczywiście tak uwielbiana przez dzieci wata cukrowa. Rodzice i nauczyciele przygotowali również stoiska z przetworami, swojskim chlebem i ręcznie wykonanymi pracami artystycznymi.

Dla dzieci poza dmuchawcami, trampoliną czy rodeo, oczywiście nie zabrakło malowania twarzy i wplatania warkoczyków we włosy.

Wszyscy czekali na to, aby móc w pewnym momencie powiedzieć tak wracamy do normalności. Dzisiaj udało nam się wrócić do tego, co było kiedyś i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i szczęśliwy, że pandemia za nami i możemy znowu się spotykać i cieszyć sobą, a dzieci tańczyć i śpiewać – mówi Wojciech Czapla, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu.

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj