Dziewczyna zaatakowała strażaka i policjanta. Wcześniej zagroziła, że popełni samobójstwo

9

Służby ratunkowe w nocy z piątku na sobotę interweniowały w mieszkaniu przy ulicy Koszykowej na Pogorzelcu. Według zgłoszenia, życie dwóch kobiet mogło być zagrożone.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że doszło do awantury pomiędzy dwoma kobietami i obie mogą próbować targnąć się na swoje życie.

Po przyjeździe na miejsce pierwszego patrolu okazało się, że jedna z kobiet udała się w nieznanym kierunku, a druga zabarykadowała się w mieszkaniu. Po nieudanych próbach negocjacji z zamkniętą w lokalu kobietą, z uwagi na bezpieczeństwo zdrowia i życia jej oraz mieszkańców bloku, postanowiono wyważyć drzwi.

Podczas próby udzielenia pomocy, kobieta naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariusza policji oraz strażaka. Wobec agresywnej kobiety zastosowano środki przymusu bezpośredniego.

Druga z kobiet wkrótce została odnaleziona przez policjantów – oświadczyła, że nie zamierzała sobie nic zrobić.

 

 

9 KOMENTARZE

  1. Ludzie mają już dosyć tego wszystkiego zaczyna odbijać i to będzie bardziej się nasilało.Utrata dochodów brak perspektyw miasto kkozle niczego ludziom nie oferuje by mogli normalnie żyć.Tylko służby mają więcej pracy i niestety sytuacje są coraz trudniejsze do przewidzenia.

    • A mówili – urodzisz dziecko bez mózgu… No i mieli rację. Ale wychowałam na prawdziwego katolika, wyrozumiałego i empatycznego. I na prawdziwego wolskiego patriotę – z zerowym szacunkiem do innych ludzi.

  2. Wystarczyło zostawić człowieka w spokoju. Ale nie, wleźli gwałtem a teraz jeszcze będą dręczyć sądami i oskarżać o napaść umundurowane faje

  3. Nawąchała się oparów z domowych plantacji roślin, policjanci są szkoleni, otwierają drzwi i już wiedzą, czy jest plantacja, a co taka biedna dziewczyna mogła wiedzieć?
    Jarosław ma krew na rękach, bo zamyka suwerena w małych mieszkaniach, a konsekwencje są jak widać. Nie każdy pracuje dla Niemca i go stać na wykształconego psychiatrę i psychologa, jeden da coś do łykania a drugi wytłumaczy jaki jestem doskonały.
    W stolicy policja sterowana przez PiS potrafi wyleczyć na rozkaz kaczystów każdą kobietę, czy to pałką czy to gazem.

Skomentuj