Dzień Samorządu Terytorialnego. Listy gratulacyjne dla pracowników magistratu z najdłuższym stażem

4

Za nami święto Samorządu Terytorialnego. W Polsce obchodzimy je 27 maja na pamiątkę pierwszych i w pełni demokratycznych wyborów po II Wojnie Światowej. Już od 32 lat mamy wpływ na to, jak kształtują się nasze małe ojczyzny. 

Ogromne zasługi w rozwoju władzy organów samorządowych w naszym kraju mają ludzie, którzy niemal od samego początku zaangażowani są w ich funkcjonowanie. Osób, które nieprzerwanie i aktywnie uczestniczą w tym procesie nie brakuje również w Kędzierzynie-Koźlu.

Z okazji jubileuszy, specjalne listy gratulacyjne z rąk prezydent Sabiny Nowosielskiej otrzymało ośmioro pracowników Urzędu Miasta z trzydziestoletnim stażem. Byli nimi: Beata Kaczyńska-Pogwizd, Barbara Piechulek, Iwona Piontek, Marta Zacharczuk, Mirosław Dąbrowski, Grzegorz Grzesik, Jan Kwiczak i Tomasz Lipniacki.

4 KOMENTARZE

    • Jak to dlaczego? Przecież nie można drogiemu państwu przeszkadzać w swietowaniu i zbijaniu bąków zwanych pracą.

  1. Oczywiście trzeba było się pokazać, na co dzień kawa i ciacho a ludzie czekają na obsługę..jak widać przykład idzie z góry..mam nadzieję że ludzie będą tym razem mądrzejsi i pamiętają że obecna prezydent jest tylko po to aby pozować do zdjęć i trzeba ją jak najszybciej wymienić!!

Skomentuj