Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 21 wystawiły dla babć i dziadków piękne przedstawienie. ZDJĘCIA

0

We wtorek i czwartek 24 i 26 stycznia w Sali kina „Twierdza” przy MOK-u  w Koźlu została zorganizowana wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wyjątkowa, bo po raz pierwszy nie w murach przedszkola, a w wygodnych fotelach, na prawdziwej scenie. Sprawcami całego zajścia były przedszkolaki Publicznego Przedszkola nr 21. W związku z dużą liczbą zaproszonych gości uroczystość podzielono na dwa dni.

Liczne grono solenizantów i gości przywitała dyrektor przedszkola Henryka Lech. Złożyła ona wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia, którym był program artystyczny przygotowany przez każdą z grup pod kierunkiem wychowawców. Młodzi artyści bardzo często byli nagradzani gromkimi brawami. By zaspokoić zarówno duszę i ciało na zakończenie gości czekała słodka niespodzianka – babeczki. W uroczystości uczestniczyli również zastępca prezydenta miasta Wojciech Jagiełło, kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Bożena Jankowska oraz podopieczni DDP „Magnolia”. Był to wyjątkowy dzień dla zaproszonych babć i dziadków, w niejednym oku zakręciła się łezka.

Materiał nadesłany 

dzień babci i dziadka (1) dzień babci i dziadka (2) dzień babci i dziadka (3) dzień babci i dziadka (5) dzień babci i dziadka (6) dzień babci i dziadka (7)

 

Skomentuj