Dzieci z „Dziewiątki” podziękowały bohaterom. Niezwykła laurka dla medyków

1

Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w wyjątkowy sposób postanowili podziękować pracownikom medycznym za walkę z koronawirusem. Dzieci stworzyły prace plastyczne, a nauczyciele zrobili z nich wzruszającą prezentację.

W trudnych czasach pandemii dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 chciały odzwierciedlić, zmaterializować swoją wdzięczność w stosunku do pracowników medycznych, którzy walczą o zdrowie zakażanych koronawirusem osób. Uczniowie w swoich domach tworzyli prace plastyczne związane z ciężką pracą służby zdrowia. Oddawali w nich sympatię, zrozumienie i podziw w stosunku do tych, którzy troszczą się o nas w tym bardzo trudnym okresie.

Wszystkie prace zebrali nauczyciele i połączyli we wzruszającej prezentacji.

– W okolicy Dnia Dziecka postanowiliśmy opublikować efekty działań naszych uczniów, którzy wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami postanowili wyrazić swój podziw i podziękowanie dla medyków i wszystkich ludzi zaangażowanych w walkę z COVID-19. Tak powstał projekt „ Bohaterowie w walce z pandemią”. To dziecięcy wyraz wdzięczności za każdy trud włożony i wkładany w przeciwdziałanie epidemii. Laurka, rysunek, uśmiech, wsparcie – Drodzy Bohaterowie, są ludzie, którzy was wspierają i doceniają wasz trud. Małe, dziecięce serca są przepełnione ogromem miłości i wsparcia dla wszystkich poświęcających się dla dobra ludzkości. Nie znamy Was z imienia i nazwiska, jednak wiemy, że jesteście. Dziękujemy! – podkreśla Wojciech Czapla, dyrektor „Dziewiątki”.

Efekty pracy dzieci i nauczycieli można zobaczyć na prezentacji – kliknij, aby przejść.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo miłe okazanie podziękowanie dla wszystkich ludzi (włącznie z woluntariuszami) biorącymi udział w walce z koronawirusem. Tak trzymać !!!

Skomentuj