Dzieci uwielbiają jazdę na quadach w terenie – sprawdź dlaczego!

3

Pasja to element życia, który potrafi wnieść do niego dużo więcej kolorów. Każdy rodzic chce, żeby jego pociechy przeżywały ciekawe przygody, poznawały świat i siebie. Myśląc o aktywnościach odpowiednich dla dzieci, rzadko wpadamy na jazdę terenową na quadach, zwykle zarezerwowaną dla odważnych dorosłych. To może się jednak zmienić dzięki firmie BRP.

Od dziecka na quadzie

Quady Can Am DS ATV to linia zaprojektowana specjalnie z myślą o najmłodszych i ich pierwszych krokach stawianych w świecie off roadu. Modele te są przystosowane do użytku przez nawet sześcioletnie dzieci, co było możliwe do uzyskania dzięki wielkiej dbałości o szczegóły podczas projektowania i budowania pojazdów. Can Am DS posiadają szereg udogodnień sprawiających, że dzieci są w stanie skupić się tylko i wyłącznie na jeździe i wypracowaniu odpowiednich podstaw, bez zbędnego zajmowania się kwestiami technicznymi.

Pojazdy z tej linii posiadają rozruszniki elektryczne, wbudowane ograniczniki prędkości, czy bezstopniowe skrzynie automatyczne CVT. W kwestii jednostki napędowej postawiono na klasyczny silnik czterosuwowy.

Quad rosnący wraz z użytkownikiem

Producent nie zapomniał o upływającym czasie. Modele z serii DS świetnie nadają się dla najmłodszych i początkujących, jednak wraz ze wzrostem umiejętności użytkownicy zapewne będą chcieli spróbować czegoś większego, o bogatszych możliwościach.

DS 90 i DS 90 X

Dla dzieci od 10 roku życia BRP przygotowało modele DS 90 i DS 90 X https://www.brp-world.com/pl/pl/nasze-produkty/can-am-off-road/models-2022/ds.html. Są one wyposażone w silnik o pojemności 90 ccm, a także dodatkowe wyposażenie, takie jak wahacze przednie, amortyzatory HPG Piggyback, czy podnóżki wyścigowe. To wszystko sprawia, że młodzi adepci mogą poczuć, że wchodzą na kolejny etap swojej off roadowej przygody.

DS 250

Ostatnim przystankiem na drodze do pełnowymiarowych ATV dla dorosłych są modele z serii DS 250. Posiadają one znacznie większy silnik o pojemności 250 ccm chłodzony cieczą, większe podwozie, oraz samopoziomujące się amortyzatory przednie i tylne. Maszyny tego typu są przystosowane do użytkowania przez kierowców od 14 roku życia.

Can Am DS to linia świetnie wypełniająca niszę pojazdów dla dzieci i młodzieży. Została wymyślona w taki sposób, żeby mogła towarzyszyć młodym kierowcom od pierwszej przejażdżki aż do osiągnięcia wieku i umiejętności pozwalających na zakup i bezpieczne użytkowanie pełnowymiarowych pojazdów.

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

  1. A co na to przyroda rozjeżdżana najeżonymi oponami?
    A dupie tam przyroda.
    Dzieci uwielbiają jazdę na kładach w terenie.
    Po nas choćby potop.

  2. Do tych wszystkich którzy chcą swym pociechom kupić takie cacko, pamiętajcie że we wszystkim potrzebny jest umiar. Dziecko rośnie, kości są jeszcze słabe a nadużywanie quada prowadzi do deformacji kości i problemów zdrowotnych.

  3. Kolejna patologia bogatych mówiący pozostałym 95% ludzkości że mają się ograniczać, bo globalne ocieplenie, bo zniszczycie przyrodę, bo, bo bo…

Skomentuj