Dzieci powalczą o puchar dyrektora „Dziewiątki”. 7 marca Halowy Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków

0

Już we wtorek 7 marca w Hali Sportowej „Śródmieście” przedszkolaki z Kędzierzyna-Koźla będą miały okazję rywalizować w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 „Dziewiątka Cup”.

Dzieci z przedszkoli w naszym mieście będą miały okazję nauczyć się zdrowej rywalizacji podczas kolejnej dziesiątej już edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków. A będzie o co walczyć, bo najwytrwalsi zawodnicy otrzymają puchar dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9.

Chcemy integrować dzieci i zaszczepić w nich ducha zdrowej rywalizacji sportowej. Zależy nam na tym, aby dzieci wyszły z przedszkoli i zobaczyły, że szkoła też może być ciekawa. To dowód na to, że w szkole poza nauką są również inne pasjonujące rzeczy, jak na przykład sport – mówi Milena Chromczak, nauczyciel z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9.

Turniej rozpocznie się 7 marca w Hali Sportowej „Śródmieście” od godziny 9.00. Wydarzenie pod patronatem prezydent miasta Kędzierzyna-Koźle.

 

 

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj