Działkowcy znów zadymili całą okolicę. Na miejsce wezwano strażaków

14

W poniedziałek wieczorem w rejonie al. Armii Krajowej w Kędzierzynie-Koźlu pojawił się gęsty dym. O wszystkim zaalarmowana została straż pożarna oraz policja. Podejrzewano bowiem, że gdzieś w okolicy doszło do pożaru.

Jak się okazało, zadymienie pochodziło z terenów ogródków działkowych. Strażacy sprawdzili działki, a następnie potwierdzili pożar śmieci i pozostałości roślinnych. Sprawcy nie ujawniono na miejscu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

14 KOMENTARZE

  • A co ma galeria do dzialek? chyba takich kamer nie maja. po drugie, straz miejska za dupsko. gdzie sa i co robia, moze wlasnie tu monitoring jakis? wiedza, gdzie maja swoje kamerki i tam nie spia, a tam gdzie ich nie ma, tam sa. proste.

 1. Śmiecie przywieżione przez działkowców mieszkańców bloków są spalane na ogródkach działkowych na Kużniczkach przy ul.Grunwaldzkiej,a Straż Miejska nie reaguje!

 2. Działkowców trzeba za du.. ę wziąć bo na gliwickiej też smród palonego z działek tacy to dzałkowcy ekolodzy. Tylko z nazwy bo jak przyjdzie jesień to mają wszystko w du.. ie i dają czadu abyśmy się wszyscy potruli

 3. Nie dajmy się zwariować. Utylizacja odpadów przez spalanie jest jak najbardziej eko. Giną grzyby, patogeny, robactwo. A to wszystko bez użycia chemii. Tak ludzie robią od tysięcy lat.
  A zadymienie? Trzeba zwolnić, włączyć przeciwmgielne i po sprawie.

 4. Takie mamy prawo, palić można, działkowcy mogą truć bezkarnie. Palił i dziadek i ojciec a on mając 70 lat też będzie palił. Kadzenie i dymienie ma symboliczne znaczenie.
  10 lat temu zadzwoniłem do SM i mnie na drzewo spuścili właśnie prawem, nie ma zakazu. Dziwne, że nie ma tam brązowych koszy, a z drugiej strony można kompostować.

  Nic to, pewnych ludzi już nie zreformujemy, wiek, wiem po sobie, wiem najlepiej, na wszystkim się znam, sami widzicie mnie jak bryluję na salonach.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj