Dziadek robił wnuczce straszne rzeczy i nagrywał to telefonem. Ewald G. skazany przez sąd w Opolu

45

10 lutego przed Sądem Okręgowym w Opolu zapadł wyrok w bulwersującej sprawie wykorzystywania seksualnego, którego wobec wnuczki dopuścił się jej dziadek. Mało tego, swoje karygodne czyny nagrywał przy pomocy telefonu komórkowego. 61-letni Ewald G. został skazany na karę 8 lat pozbawienia wolności.

Szokujący proceder miał miejsce w okresie od 13 listopada 2016 r. do 19 marca 2020 w jednej z miejscowości powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna obcował płciowo z dziewczynką oraz doprowadził ja do „innej czynności seksualnej”, przełamując przy tym jej opór. Swoje czynny nagrywał telefonem komórkowym, a filmy i zdjęcia przechowywał na różnych nośnikach danych.

Ewaldowi G. groziła kara 15 lat pozbawienia wolności. Sąd Okręgowy w Opolu skazał go łącznie na 8 lat więzienia, orzekł także m.in. zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną dziewczyną. Karę, jako osoba zaburzona seksualnie, ma odbywać w systemie terapeutycznym. Wyrok nie jest prawomocny.

45 KOMENTARZE

  • Czym ty sie sznyclu ekscytujesz? PiS rządzi w kraju juz kilka lat a ty nadal uważasz ze sądy są powolne z winy poko, biedronia i innych lewaków na rowerach? Będziesz mógł się wypowiedzieć co myślisz o pedofilach jak Andrzej Dupa ułaskawi Ewalda bo mu podsuną coś do podpisania i nie przeczyta….

  • Oczywiście to wina POKO i „kasty”. Za 50 lat, jak Jarozbawa wyniosą na pomniki, a pis będzie dalej rządził, to wciąż będzie ich wina.
   Tak swoją drogą. To za pisu skazano Komendę, w wyniku nacisków Kaczyńskiego. To przykład tego, do czego prowadzi pośpiech w sądach.

 1. Straszne. I teraz hipotetyczna sytuacja: wnuczka zachodzi w ciąże ze swoim dziadkiem, tokiem myślenia pisowców powinna urodzić dziecko które będzie jej przypominało przez całe życie ten epizod. No tak, to jest tak bardzo katolickie i empatyczne.

  • To nie jest tok myślenia pisowców, tylko tok myślenia przygłupów, podkręcanych przez LEWACKIE łonety, tveny, wyborcze, itp😂

   Zgodnie z OBOWIĄZUJĄCYM prawem – ciążę która jest między innymi następstwem przestępstwa (kazirodztwa, gwałtu, itd) – można usunąć.

    • Jakie lewactwo? Obecny ustrój nazywacie demokracją? Przecież ewidentnie widać że rząd dąży do totalitaryzmu. Także w tym momencie lewakami jesteście wy – pisowcy, bo dążycie do rozłamu demokracji w Polsce.

 2. Gwałcił i zmienił życie dziecka w koszmar przez 4 lata, pewnie dziewczyna nigdy tego nie zapomni i nigdy nie zbuduje normalnej relacji z mężczyzną, za coś co trwało 4 lata on dostał wyrok 8 lat, czyli jakby dziecko zgwałcił raz to by poszedł do więzienia na 2 dni?

 3. Taaa…a po 4 latach wyjdzie. W kryminale bedzie pod ochrona. Puscic dziada na zwykla cele…Oni go tam skutecznie wylecza z zaburzen seksualnych! !!!!!!

 4. Wyrok to parodia, pewnie sędzia do facet. Mam nadzieje że PIS w końcu zrobi porządek z sądownictwem i zaostrzy kary dla zboczeńców, gwałcicieli i innych dziwaków.

 5. Groziła kara 15 lat pozbawienia wolności. Sąd Okręgowy w Opolu skazał go łącznie na 8 lat więzienia. Co to za sąd ? Do tego jeszcze zakwalifikowano jako osobę zaburzona seksualnie i ma odbywać w systemie terapeutycznym. O jakiej terapii mowa ? Pedofil zawsze będzie pedofilem. Powinni mu obciąć ptaszka żeby już nie zrobił nim krzywdy żadnemu dziecku. I dać pod celę gdzie by się z nim rozprawili.
  Oto sądy PISowskie.

 6. A może by tak zmienić art KK w którym LEWICA (klasyczna BOLSZEWIA) zezwoliła na seksualne używanie 15 letnich dzieci – także w filmach porno? 😠 Ten sk****ński art kk wymyślił Wołodia Cimoszewicz, rządzące wtedy SLD przyklepało a zatwierdził prezydent Kwaśniewski. Przecież jest to pedofilia w czystej postaci.😠
  I co ciekawe, nikomu to już jakby nie przeszkadza, chociaż podobno WSZYSCY walczą z pedofilią 😕

   • To że oprawca jest skończonym bydlakiem – nie ulega ŻADNEJ wątpliwości😠. Ale to przecież nadzwyczajna kasta wydaje wyroki jakie jej się podobają i bardzo często te wyroki nie mają NIC WSPÓLNEGO z jakąkolwiek sprawiedliwością 😕 jak choćby w tym przypadku
    Nie wiem czy zauważyłeś “@prawy człowieku”, że jakiekolwiek próby naprawy wymiaru sprawiedliwości wywołują wściekłość wszelkiej maści LEWACTWA oraz Unii Europejskiej. Gdyż jak słyszymy – “ma być tak jak było”. Najlepiej jak było za czasów demokracji socjalistycznej

    • Jesteś świadome, Lustereczko, znasz dokładnie program „naprawy” , jesteś pewne, że „naprawa” spowoduje realne dobre skutki grzebania w nim? Czy tylko powtarzasz oklepane slogany propagandystów jedynie dobrej partii? A tak na prawdę nie zdajesz sobie za cholerę sprawy co ta zmiana przyniesie i po co jest wprowadzana?

 7. W USA niektóre stany mają karę śmierci za recydywę pedofilii.
  Z Wikipedii:
  „Mimo iż SN zakazał karania śmiercią za gwałt (sprawa Coker v. Georgia) uznając ją za nieproporcjonalną do winy, niedawno stany Floryda, Karolina Południowa, Alabama, Luizjana i Oklahoma wprowadziły możliwość skazania na śmierć pedofili-recydywistów.”
  8 lat!? Czy ten sędzia ma uczucia?

  • Bardzo dobre kary mają w tych Stanach👍👍 A czy ten sędzia ma uczucia? Takie same jak ci co zezwolili na pedofilię wobec 15 letnich dzieci

 8. Pod koniec kwietnia 2018 r. Indie wprowadziły karę śmierci za gwałt na dzieciach poniżej 12. roku życia.  Zmiany w prawie wprowadzono po protestach w największych miastach kraju, gdy w okręgu Kathua brutalnie zgwałcono i zamordowano 8-letnią dziewczynkę. 

 9. A dlaczego dziennikarz nie opublikował danych sędziego? Dobrze by było aby nie chował się za immunitetem i otwarcie bronił swojego wyroku. A tak na marginesie to sędziowie raz na kilka lat powinni się poddawać publicznej weryfikacji (tak jak radni).
  Przydała by się również instytucja ławy przysięgłych.

Skomentuj