Dyżurny po służbie zatrzymał złodzieja sklepowego. Wpakował towar do plecaka i wyszedł, nie płacąc

16

Policjantem jest się nie tylko na służbie. Po raz kolejny dowiódł tego funkcjonariusz z Kędzierzyna-Koźla. Dyżurny na wolnym zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież sklepową. Odzyskany towar wrócił do właściciela, a mężczyzna za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z marketów na terenie miasta. Po godzinie 9:00 dyżurny z kędzierzyńsko-kozielskiego komisariatu, po służbie zauważył w sklepie mężczyznę, który przeszedł przez linię kas, nie płacąc za towar. Gdy 57-latek próbował opuścić sklep, policjant zatrzymał go. Jak się okazało mężczyzna w plecaku miał schowany alkohol oraz artykuły spożywcze.

O całym zdarzeniu został powiadomiony dyżurny, który wysłał funkcjonariuszowi do pomocy patrol. Odzyskany towar wrócił do właściciela, a 57-latek będzie odpowiadał za wykroczenie przed sądem.

16 KOMENTARZE

  1. Takich „elegancików” z poszarpanymi włosami i plecakami widać bardzo często. Sądzą pewnie, że wszystkie kulsony w Warszawie są, a tu jeden na miejscu.

  2. to Ja jestem synem Piotra i on wcale mnie nie wysłał do sklepu tylko do lekarza. A lekarz rozłożył ręce i odesłał mnie do domu!! To się wkurzyłem i wziąłem se flaszke, żeby się z ojcem napić. I śledzie, bo wtedy nie czuć, że nie myję zębów.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj