Dyrektor „Dziewiątki” przekazał dobrą wiadomość. Przebadane dziecko jednak nie ma koronawirusa

6

W poniedziałek informowaliśmy o możliwości zarażenia  koronawirusem u jednego z uczniów Publicznej Szkoły nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu. Dzisiaj nadeszła dobra wiadomość – dziecko jest zdrowe.

Więcej: Koronawirus w rodzinie ucznia „Dziewiątki”. Szkoła uspokaja: u nas jest bezpiecznie, nie ma powodu do obaw!

Publikujemy oświadczenie dyrektora Wojciecha Czapli, które szkoła zamieściła w środę po południu:

Drodzy Państwo, Drodzy Uczniowie z ogromną przyjemnością informuję, że zostałem poinformowany przez kędzierzyńsko – kozielski sanepid o wyniku badań przeprowadzonych w kierunku COVID-19 u uczennicy mojej szkoły – wynik jest negatywny. W związku z powyższym sanepid zdejmuje nadzór epidemiologiczny nad wcześniej obciętą nim grupą uczniów i nauczycieli. Wracamy do normalnego trybu pracy.
Dziękuje wszystkim Wam za zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku w ostatnich dniach. Jesteście wielcy – przetrwaliśmy.
Z pozdrowieniami,
Wojciech Czapla

 

6 KOMENTARZE

 1. Może szanowna redakcja najpierw sprawdzi co i jak, zamiast straszyć, chyba że za to wam płacą to wtedy rozumiem :)

  • O co ci chodzi zgorzkniały człowieku? Powinieneś wyjść do ludzi, zacząć rozmawiać. Kup sobie samochód, nawet jakiś stary, bo może cię nie stać na nowy, zabrać żonę na wycieczkę, poznałbyś trochę Polskę, spojrzał na nią innym, niż tylko zawistnym okiem. Świat naprawdę jest piękny, tylko trzeba chcieć to widzieć.
   Chyba nie jesteś tak złym człowiekiem, jakiego obraz wyłania się po twoich komentarzach. Trochę silnej woli, trochę terapii psychologicznej, może tylko środowiskowej i będziesz normalny i weselszy, nawet sąsiedzi cię zaakceptują.
   Trzymam kciuki za powodzenie twojej terapii. Czuwaj stary harcerzu!

   • Spoko dziękuję za tak fantastyczna diagnozę po komentarzach ;) wychodze z kobietą na spacery, jestem radosny ale świat niestety nie jest taki super jak ci się wydaję, a jesli nic w pore nie zrobimy, to Australia jest coraz blizej… i po co oni straszą wirusem, pandemia która zabiła oficjalnie 296 osób przez pół roku! Ile ludzi odebrało sobie Życie, bo stracili biznesy, prace. Więc ty zamiast przez różowe okulary popatrz jaka na serio jest rzeczywistość. Pozdrawiam i dziękuję ze się martwisz :)

   • panie jaka szkoda w sklepie jest promocja na papier toaletowy, którym wypełniona jest twoja puszka czaszkowa pozbawiona mózgu. A że używa jaka szkoda używanego, to niech marysia ugotuje jakiej szkodzie bigosu i fasolki.

Skomentuj