Dwie kobiety i mężczyzna z naszego powiatu z potwierdzonym koronawirusem. Nowe dane z ministerstwa

4

Jak wynika z najnowszych danych przekazanych w niedzielę przez Ministerstwo Zdrowia, na Opolszczyźnie potwierdzono 5 kolejnych zakażań koronawirusem – trzy z nich dotyczą mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Łącznie na Opolszczyźnie koronawirusa wykryto u 4 kobiet (dwóch z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, jednej z powiatu oleskiego i jednej z namysłowskiego). Zachorował także mężczyzna z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Stan wszystkich osób jest dobry, przebywają w kwarantannie domowej.

W całej Polsce potwierdzono 231 nowych przypadków zakażenia.

4 KOMENTARZE

  1. to wszystko nieprawda. słyszałem sam: Mateusz mówił, że nie ma się czego bać, a minister i jego rzecznik że nie ma już zakażeń poziomych. są tylko ogniska. Więc jakie to ognisko dla 3 osób. To żadne ognisko, więc mówią nieprawdę.

  2. Skończcie juz z tą sztuczną plandemią… zajmijcie się wazniejszymi rzeczami, woda w końcu bez bakterii coli? Powietrze juz jest ok i Polacy juz na nic innego nie choruja tylko na c19…

  3. Znowu komus dopisali. Srek bzdur. Taka jak powiedzieli. PANIE SZUMOWSKI ODPUSC SOBIE PAN TE KLAMSTEO I WYMYSLONE OBOSTRZENIA. ODEJDZ PAN. DAJ ZYC W NORMQLNY SPOSOB JQK ZYLISMY BEZ JAKIEGO KOLWIEK OBOSTRZENIA. GRYPA JEST I BEDZIE. JEST TO. NORMALNE
    STOP WHO I EDC. STOP KLAMSTWU I DURNYM. MASECZKOM KTORE SA ODUPE NIEPOTRZEBNE NIKOMU.

Skomentuj