Dwie inwestycje z Kędzierzyna-Koźla powalczą o tytuł najlepszej przestrzeni publicznej Opolszczyzny

5

Aż dwie miejskie inwestycje zakwalifikowały się do konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego! O ten zaszczytny tytuł walczą Muzeum Ziemi Kozielskiej oraz Centrum Ochrony Bioróżnorodności.

To już 12 edycja tych prestiżowych nagród przyznawanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. O zwycięzcach zdecydują nie tylko eksperci. Swoje nagrody przyznają także mieszkańcy. Internauci na wybrane projekty mogą głosować od 4 do 10 października na stronie: https://przestrzen.opolskie.pl/glosowanie/.

Centrum Ochrony Bioróżnorodności na osiedlu Azoty zostało nominowane w kategorii Najlepsza Przestrzeń Publiczna. Natomiast Muzeum Ziemi Kozielskiej ma szansę na zdobycie tytułu Najlepszego Obiektu Użyteczności Publicznej.

Zachęcamy do głosowania! Na głosujących czekają nagrody. Otrzymają je autorzy najciekawszych uzasadnień.

5 KOMENTARZE

  1. Zacznę od fragmentów z powyższego artykulu.
    Pierwszy cytat : …… Aż dwie miejskie inwestycje zakwalifikowały się do konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego! O ten zaszczytny tytuł walczą Muzeum Ziemi Kozielskiej oraz Centrum Ochrony Bioróżnorodności. To już 12 edycja tych prestiżowych nagród…. –
    – Wyszło szydło z worka. Władzą Miejskim marzy się i rozchodzi tylko o prestiż czyli nie liczy się człowiek i inwestycje związane z ludnością tego miasta. Jest to swoiste oszustwo mieszkańców jak intensywnie wladza robi coś dla miasta i ludzi mieszkających tu. A to po prostu ściema.
    Drugi cytat : ……Centrum Ochrony Bioróżnorodności na osiedlu Azoty zostało nominowane w kategorii Najlepsza Przestrzeń Publiczna. Natomiast Muzeum Ziemi Kozielskiej ma szansę na zdobycie tytułu Najlepszego Obiektu Użyteczności Publicznej. ….. –
    – Przedewszystkim część terenu zielonego z alejkami został zrobiony kosztem zabytku na skalę europejską jakimi sa planty kozielskie. Ławki dopiero zamontowano po wielu interwencjach bo władza nie pomyslała że więcej przechadza się parkiem ludzi niż w tym smiesznym zieleńcu przy OKKu. Do tego oszustwo pani brezydent bo co innego mówila udzielając w 2018 roku redaktorowi Szopińskiemu na placu zabaw w kozielskim parku (TVM K-Koźle pt. Zielono mi) a co innego urzad zrobił. Wstydzili by się. Nie wspomne o placu defilad czyli kozielskim rynku. Szkoda że nie ma takiej anty nagrody bo taką pani prezydent ze swą świtą powiunni otrzymać od mieszkańców za całokształt.

  2. Akurat muzeum polecam każdemu. Każdy powinien tam pójść i zobaczyć ja byłem pozytywnie zaskoczony. Natomiast ten pazdziez zwany kakaowym okiem i to coś zielonego co przy nim jest powinno być zaorane. Szkoda że w tym mieście nie ma porządnego basenu i lodowiska tylko stawia się taki szajs. MUZEUM POLECAM !!! WARTO ZNAC HISTORIE SWOJEGO REGIONU

Skomentuj