Dwaj kędzierzynianie zatrzymani na gorącym uczynku, gdy okradali market

1

Dzięki zgłoszeniu pracowników sklepu policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy okradli sklep. Ponadto okazało się, że jeden z mężczyzn kierował samochodem renault nie posiadając do tego uprawnień.

W piątek, 27 listopada dyżurny raciborskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Do przestępstwa miało dojść w jednym z marketów na terenie Kuźni Raciborskiej przy ulicy Kościelnej po godzinie 19.00. Skradzione zostały artykuły chemiczne i słodycze o wartości kilkuset złotych. Na miejsce skierowani zostali mundurowi  z komisariatu w Kuźni Raciborskiej.

Policjanci w sklepie zastali jednego z podejrzanych, którym okazał się być 33-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Podczas sprawdzenia monitoringu okazało się, że drugi sprawca znajduje się na parkingu sklepu obok samochodu renault. Policjanci zatrzymali drugą osobę związaną z przestępstwem, którym okazał się być 32-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Ponadto stróże prawa w pojeździe ujawnili cały skradziony towar o wartości kilkuset złotych.

Skradziony towar powrócił na półki. Dodatkowo policjanci ustalili, że jeden ze sprawców kradzieży tj. 32-latek kierował samochodem nie posiadając do tego uprawnień. Teraz o dalszym losie sklepowych złodziei zadecyduje sąd.

1 KOMENTARZ

Skomentuj