Dwa dni testów rowerów Scott na Górze Świętej Anny. Relacja z eventu Cardio Sport

2

W trakcie ostatniego weekendu aż 80 osób wzięło udział w wydarzeniu zorganizowanym przez firmę Cardio Sport z Kędzierzyna-Koźla. Dzięki partnerskiej współpracy z jedną z najlepszych marek rowerowych na świecie, firmą Scott, udało się zrealizować wspólny event na Górze Świętej Anny.

Uczestnicy po wcześniejszej rezerwacji miejsc mogli zapisać się na bezpłatne testy dowolnie wybranych przez siebie rowerów, które można było sprawdzić w terenie na kilku trasach biegnących wokół Góry Św. Anny. Wartość niektórych testowanych rowerów przekroczyła nawet 20 tysięcy złotych i była to doskonała okazja, żeby obejrzeć i przede wszystkim sprawdzić klasowy sprzęt tak dużej wartości.

Wszyscy uczestnicy posiadali ubezpieczanie oraz mogli liczyć na także posiłek, napoje, owoce i słodki poczęstunek zorganizowany przez Cardio Sport.

Była to nie tylko promocja firmy Scott, ale także prawdziwa gratka dla fanów jazdy na dwóch kółkach. Oprócz dobrej zabawy, pikniku i możliwości sprawdzenia sprzętu, Cardio Sport przewidziało też specjalny rabat na zakup rowerów z kolekcji Scott 2018, które były testowane.  Jak zapowiadają organizatorzy, dzięki dużej frekwencji na prośbę klientów wiosną będą podjęte starania, aby ponownie zorganizować podobne wydarzenie.

2 KOMENTARZE

Skomentuj