Dwa dni charytatywnego grania dla małej Łucji Kornak. Moc Muzyki już w piątek na błoniach

1
Farben Lehre to jeden z zespołów, które zagrają podczas tegorocznej edycji Mocy Muzyki. Foto: http://www.farbenlehre.plocman.pl/

Rok temu podczas festiwalu organizowanego przez Stowarzyszenie Moc Muzyki zbierano pieniądze na leczenie zmagającego się z zanikiem mięśni Miłosza Klimczaka. Tym razem artyści będą grali na małej Łucji Kornak.

O małej Łucji mówiło całe miasto. Według rodziców lekarze za późno podjęli decyzję o cesarskim cięciu, w wyniku czego dziewczynka przyszła na świat w stanie śmierci klinicznej. Jej wola życia okazała się jednak ogromna. Dziś ma już 7 miesięcy. Jej stan nadal jest bardzo poważny. Rodzice Łucji zbierają fundusze na kosztowną terapię. Pomóc postanowiło Stowarzyszenie Moc Muzyki, które kolejną edycję swojego festiwalu postanowiło poświęcić właśnie małej mieszkance Kędzierzyna-Koźla.

Także 22 i 23 czerwca wybierajcie się licznie na nasz koncert po to by pomóc Łucji wygrać z chorobą, a jej rodziców wesprzeć w tym trudnym dla nich okresie – zapraszają organizatorzy.

Festiwal tym razem odbędzie się na kozielskich błoniach przy domu kultury. Wystąpi aż 16 zespołów! Wstęp wolny. Opłata w wysokości 20 zł będzie pobierana jedynie za pole namiotowe. W trakcie całej imprezy prowadzona będzie kwesta.

1 KOMENTARZ

  1. Czy skończy się tak jak w zeszłym roku?. Dla przypomnienia przerwano koncert Farben Lehre,gdyż przeszkadzała muzyka mieszkańcom po godz. 22. Swoją drogą dziwne,że policja nie interweniowała podczas Dni Miasta

Skomentuj