Duże zmiany dla klientów PKO BP. Zniknie jeden z oddziałów, pozostałe dwa zmienią lokalizację

8
Oba kędzierzyńskie oddziały już niedługo zakończą swoją działalność w dotychczasowym miejscu i połączą się.

Spore zmiany czekają klientów PKO Banku Polskiego z Kędzierzyna-Koźla. Liczba oddziałów znajdujących się na terenie miasta zostanie zredukowana z trzech do dwóch. Placówki zyskają też nowe lokalizacje.

Pierwsze informacje o zmianach, które dotkną klientów PKO Banku Polskiego z terenu naszego miasta, ujrzały światło dzienne w grudniu, gdy na łamach naszego portalu informowaliśmy o zamiarze zbycia przez bank kamienicy przy ulicy Ignacego Łukasiewicza, w której mieści się kozielski oddział banku (Czytaj więcej: PKO BP wystawił na sprzedaż budynek kozielskiego oddziału. Bank szuka nowej siedziby w Koźlu). Okazuje się, że roszady obejmą również placówki zlokalizowane w Kędzierzynie i stanie się to wcześniej aniżeli przeprowadzka oddziału znajdującego się w Koźlu.

Obecnie na terenie Kędzierzyna działają dwa oddziały banku: nr 1 przy ulicy Grunwaldzkiej 5 oraz nr 3 znajdujący się przy ulicy Wojska Polskiego 15. Niebawem oba oddziały połączą się i zostaną otwarte w nowej lokalizacji. – Docelowo w Kędzierzynie-Koźlu będą funkcjonowały dwa oddziały: oddział 1 (wraz z połączonym oddziałem 3) i wspomniany wcześniej oddział 2 -informuje Iwona Radomska z departamentu komunikacji korporacyjnej banku.

Nowym adresem połączonych kędzierzyńskich oddziałów będzie budynek przy ulicy Wojska Polskiego 2B/2C, w którym obecnie można zauważyć intensywne prace budowlane. Oddział nr 3 zakończy swoją działalność już w środę, 22 stycznia. Znajdujący się w kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej oddział nr 1 będzie działał do czasu otwarcia nowej siedziby.

Co z kamienicą, w której obecnie funkcjonuje oddział nr 1? Podobnie jak siedziba kozielskiego oddziału PKO BP budynek został wystawiony na sprzedaż. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi niespełna 2,2 miliona złotych.

8 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj