Duże osłabienie Grupy Azoty ZAKSY. Norbert Huber nie zagra do końca sezonu

4

Podczas trzeciego meczu finałowego, w którym Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała Jastrzębski Węgiel w czwartym secie spotkania środkowy naszego zespołu doznał urazu i musiał opuścić boisko.

Norbert Huber był jednym z wyróżniających się siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podczas środowego meczu finałowego. Niestety w czwartym secie, przy stanie 19:19 przy nabiegu do ataku nasz środkowy doznał groźnie wyglądającej kontuzji. Norberta Hubera z boiska znieśli koledzy i szybko okazało się, że zawodnik Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie wrócił już na boisko w tym spotkaniu.

Kolejne badania i rezonans potwierdziły uraz ścięgna Achillesa. Niestety z powodu kontuzji środkowy naszego zespołu nie zagra już w tym sezonie. Norberta Hubera czeka zabieg chirurgiczny, a następnie dłuższa rehabilitacja.

Źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

4 KOMENTARZE

  1. No to mamy problem. Byłoby ciężko w sobotę z Huberem, będzie trudniej bez niego. Chyba rozstrzygnięcie MP nastąpi w Kędzierzynie.

  2. Na pewno lepiej byłoby z Nim,dzisiaj nie ma co liczyć na wygraną.Ale w 5meczu jest możliwy taki scenariusz.Wszystko zależy od przeciwnika w jakiej będzie dyspozycji dnia.

Skomentuj