Duża plantacja konopi pod Kędzierzynem-Koźlem. Policjanci przejęli 25 kg marihuany. WIDEO

11

Kryminalni z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy zabezpieczyli ponad 25 kilogramów narkotyków. Marihuana o czarnorynkowej wartości około 1 mln złotych została zabezpieczona na terenie jednej z gmin w naszym powiecie W tej sprawie policjanci zatrzymali 23-latka, który od niedawna mieszkał w Kędzierzynie-Koźlu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu uzyskali informację, że jeden z mieszkańców naszego miasta może mieć związek z przestępczością narkotykową i posiadać znaczną ilość marihuany. Informacje policjantów potwierdziły się podczas przeszukania mieszkania 23-latka. Młody mężczyzna, który do niedawna mieszkał w województwie śląskim, posiadał przy sobie niemal 400 gramów marihuany.

W wyniku dalszej pracy na terenie jednej z gmin kryminalni ujawnili plantację konopi. Z leśnej uprawy funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy, a także ponad 25 kilogramów marihuany.

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu. 23-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem i przetwarzaniem konopi innych niż włókniste. Szacowana czarnorynkowa wartość narkotyku, który dzięki pracy policjantów nie trafi na rynek to około 1 mln złotych.

To nie jedyna tak duża sprawa realizowana przez kędzierzyńsko-kozielskich funkcjonariuszy. W ubiegłym roku kryminalni z kozielskiego komisariatu zabezpieczyli blisko 20 kilogramów marihuany i amfetaminę. Więcej informacji na temat tej sprawy na:

11 KOMENTARZE

 1. Częste palenie marihuany odmóżdża i rozleniwia.Pełno przykładów wkoło,młodzi ludzie ,szkołę jeszcze jakoś ukończyli ale nie pracują,nie mają zainteresowań,są głupi i niezaradni.Na utrzymaniu rodziców,brata,siostry…
  Straszny narkotyk,niby nieszkodliwy ale jest gorszy od alkoholu wielokrotnie.

 2. Nie w katechiźmie tylko w rodzinie widzę tych nieudaczników którzy tylko maryśkę palą a są bezmózgami dla których 10 złotych to duza kasa.

  • Do @basia 1. Jest PEWIEN problem, który polega na tym, że są też tzw. „Poradniki dla przygłupów” 😕
   Taki cymbał jak się naczyta różnych bredni – choćby w gadzinówce wyborczej czy różnych poradach „myślowych dla Urbanoidów” 🥴, to i uważa się za najmądrzejszego PO-stępowca POd słońcem 😆

   A pismo Urbana to NAWET uważa za swój osobisty „katechizm” i drogowskaz życiowy😂

   Potem taki bezmózgowiec i nieudacznik życiowy – zamiast mózgu ma w czaszce kisiel – i pitoli jak PO-tluczony różnymi urbanowymi bredniami 😁

   Mając NIEKIEDY nawet pewien PO-słuch, u PO-dobnych sobie „geniuszy” 😎

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj