Duża dostawa karmy dla przytuliska. Akcja Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle

12

Członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle oraz sympatycy Chemika po raz kolejny zorganizowali zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt.

Punkty zbiórki darów znajdowały się na stadionie „Kuźniczka” oraz w sklepie Bow Wow przy ulicy Paderewskiego. Karma została już dostarczona do przytuliska w Dębowej. Jak na razie to około 300 kg, jednak planowane są kolejne dostawy. Ofiarowano też koce.

 

12 KOMENTARZE

 1. Stanowczo domagam sie zaprzestania promowania akcji tego Stowarzyszenia, ponieważ takie działania maja zapisane w statucie i to żadna łaska. Powinniście raczej zainteresować sie akcjami tego typu prowadzonymi w wielu kedzierzynsko-kozielskich szkołach, gdzie dzieci i ich rodzice również dostarczaja karmę i koce schronisku bez fleszy aparatów.

 2. Panie Jarosławie…po co tyle złych emocji… W Naszym Przytulisku za każdą pomoc Zawsze Medialnie Dziękujemy i Cieszymy się BARDZO ZA KAZDY GEST DOBREGO SERCA.
  Pozdrawiam…
  Wolnotariusz – Sebastian Koszkowski z Przytuliska na Debowej

 3. Koleś w spodniach w ciapraje, na każdym zdjęciu albo trzyma wora, albo gra w bilarda. A kiedy będą jabłka wywalać pod stadionem?

 4. Brawa dla wszystkich wolontariuszy za pomoc i dobry przykład!

  […]a skoro ktoś tutaj prosi abym zbawił Polskę, to nie pozostanę bierny.
  Niech szanowny Pan przestanie się domagać, a ruszy tyłek sprzed monitora i sam wyjdzie z inicjatywą. Wówczas to o Panu napiszę artykuł, ażeby inny „anonimowy” użytkownik mógł wylewać żale.

Skomentuj