Duża awaria sieci energetycznej w Kędzierzynie-Koźlu. Bez prądu Pogorzelec, Koźle, Kłodnica i Żabieniec

10
Tak przed godz. 20 wyglądała ulica Piotra Skargi.

Na dużej części Kędzierzyna-Koźla zapadły całkowite ciemności. Doszło do awarii sieci energetycznej.

Jak informuje Tauron, wyłączenie, które nastąpiło około godz. 19.30, ma związek z awarią i może potrwać do godz. 21. 45. Prądu nie ma na Pogorzelcu, w Koźlu, Kłodnicy i na Żabieńcu. Jak na razie nie wiadomo, co spowodowało awarię.

Aktualizacja, godz. 21.30: Otrzymujemy sygnały, że dostawy prądu na obszarze objętym awarią są wznawiane. Na kolejnych ulicach pojawia się światło.

10 KOMENTARZE

  1. Dziwne, mieszkam w Koźlu i prąd jest wszędzie. Przed chwilą też wróciłem z zakupów w Lidlu i Aldi i nigdzie po drodze nie było ciemno. Może redaktorkowi maseczka weszła na oczy?

  2. Dziwne, przecież Polska ma węgla na 200lat, to dlaczego go brakuje we wsi i nie ma prundu. Trzeba jak za generała stosować wysokie stopnie zasilania i odłączać całe dzielnice. Jak wiemy im wyższy stopień zasilania tym ciemniej. Generał starał się ciemnością zwiększyć dzietność narodu, co mu się zresztą udało. Obecnie Ukochane Słoneczko Narodu i jego przewodnia Partia najbardziej zatroskana jest dobrostanem naszych narządów i ich praktycznym zastosowaniem. Chętnie troszczy się i zagląda w najsekretniejsze, cieplutkie, czasem wilgotne zakamarki. Zalicytowali wszelkimi plusami a efekt marny, postanowili zadłużyć kraj po uszy, efektów brak więc sięga po sprawdzone metody – ciemność, widzę ciemność. A kto to spłaci ???

  3. Może ktoś wytłumaczyłby co było przyczyną takiej awarii, bo na pewno ani mrozy czy wichury. Dlaczego nie ma komunikaru zakładu energetycznego?

Skomentuj