Drugie zwycięstwo Grupy Azoty ZAKSY w Lidze Mistrzów. Kędzierzynianie ograli Fenerbahce Stambuł. FOTOREPORTAŻ

2

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wygrali drugie spotkanie w grupie A Ligi Mistrzów. Tym razem wyższość ekipy mistrzów Polski musieli uznać gracze Fenerbahce HDI Stambuł.

Po wtorkowym zwycięstwie nad ekipą PGE Skry Bełchatów, drużyna trenera Nikoli Grbicia mierzyła się dziś z tureckim Fenerbahce Stambuł. Od pierwszych wymian mecz przebiegał pod dyktando kędzierzynian. Gracze Grupy Azoty ZAKSY szybko objęli prowadzenie i do końca seta kontrolowali przebieg gry zasłużenie wygrali do 21.

W drugiej i trzeciej odsłonie przewaga naszego zespołu była jeszcze bardziej widoczna. Drugi set kędzierzynianie wygrali do 20, trzecia odsłona to prawdziwy nokaut w wykonaniu mistrzów Polski, którzy pozwolili graczom z Turcji zdobyć tylko 13 punktów.

Fenerbahce HDI Stambuł – Grupa Azoty ZAKSA 0:3 (21:25, 20:25, 13:25).

2 KOMENTARZE

  1. Znowu komplet punktów i 3-kółko. Jutro ostatni mecz turnieju i powinna być powtórka wyniku. Dobrze, że rezerwowi trochę pograli.

  2. Uciekają z klubu kolejni siatkarze. Zamiast mieszkać w szarym i brzydkim mieście niemożliwości, wolą przenieść się np. do górniczego, ale zielonego Jastrzębia. Przyjdą na rok, dwa i … Ważne, że władzunia ma się dobrze i się tu buduje.

Skomentuj