Drugi dzień jarmarku świątecznego. Choinka na kozielskim Rynku już świeci. ZDJĘCIA

0

Maraton jarmarków świątecznych organizowanych przez urząd miasta i starostwo powiatowe dobiegł końca. Mieszkańcy po raz drugi spotkali się na kozielskim Rynku.

Najważniejszym punktem dzisiejszego jarmarku było rozświetlenie choinki, która stanęła na płycie Rynku. Mieszkańców przywitali prezydent miasta Sabina Nowosielska oraz przewodniczący rady miasta Andrzej Kopeć.

– Życzę państwu, aby te święta upłynęły Wam w atmosferze spokoju i radości. Cieszmy się razem z tego pięknego czasu i bądźmy dla siebie życzliwi – mówiła Sabina Nowosielska, a wtórował jej Andrzej Kopeć: – Życzę państwu, żeby zbliżające się święta były mroźne i śnieżne na zewnątrz, ale ciepłe i radosne w naszych sercach i domach.

Mieszkańców do wspólnego kolędowania zaprosił chór Echo Kresów pod przewodnictwem Adama Wołkowskiego. Na mieszkańców czekały też rozgrzewające zupy, które serwowali przedstawiciele władz miasta. Podobnie jak w poprzednich edycjach jarmarku, wśród najmłodszych ogromnym zainteresowaniem cieszyła się żywa szopka.

Skomentuj