Druga edycja konkursu Forum Młodych Innowatorów. Pula nagród wynosi 27 tysięcy złotych

0

Już po raz drugi Grupa Azoty ZAK S.A. przy współpracy z Kędzierzyńsko-Kozielskim Parkiem Przemysłowym i Klastrem Chemii Specjalistycznej Chem-Ster organizuje konkurs Forum Młodych Innowatorów. Celem przedsięwzięcia jest wybór najlepszych pomysłów z zakresu nowoczesnych technologii, konstrukcji i materiałów dla chemii, które mają szansę na praktyczne wdrożenie w przemyśle.

Konkurs prowadzony będzie w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów i doktorantów przed 30. rokiem życia. Zgłoszenia do pierwszego etapu Forum Młodych Innowatorów są przyjmowane do poniedziałku, 6 listopada. W przedsięwzięciu mogą wystartować zarówno indywidualne osoby, jak i zespoły (maksymalnie pięć osób w jednym).

Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody finansowe.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – 6 000 złotych

II miejsce – 2 000 złotych

III miejsce – 1 000 złotych

W kategorii studentów i doktorantów:

I miejsce – 10 000 złotych

II miejsce – 5 000 złotych

III miejsce – 3 000 złotych

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz jego regulamin są dostępne na stronie Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego. Tegorocznych zwycięzców Forum Młodych Innowatorów poznamy 16 i 17 listopada, podczas obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu.

Skomentuj