Drogowcy wznowią prace w Starym Koźlu. Wykonawca twierdzi, że załatał najgorsze dziury

4

Po kilku tygodniach przerwy drogowcy mają powrócić do Starego Koźla, by kontynuować przebudowę drogi wojewódzkiej nr 408. Inwestycja wzbudziła w ostatnim czasie spore zastrzeżenia wśród mieszkańców i kierowców.

O problemach związanych z remontem drogi wojewódzkiej nr 408 pisaliśmy szerzej w ubiegłym tygodniu (CZYTAJ). Firma realizująca zadanie po zerwaniu wierzchniej warstwy asfaltu przerwała prace pozostawiając drogę w fatalnym stanie.

Po interwencji ze strony czytelników zwróciliśmy się do zarządcy drogi z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. – Przekazaliśmy uwagi wykonawcy. Jak poinformował nas przedstawiciel firmy prowadzącej prace, w ubiegłym tygodniu uzupełniono największe ubytki w nawierzchni jezdni – informuje Adrian Miś, naczelnik wydziału budowy w Zarządzie Dróg Wojewódzkich.

Jak poinformowali nas przedstawiciele zarządcy drogi, w tym tygodniu firma zajmująca się realizacją jej przebudowy ma wznowić roboty budowlane.

4 KOMENTARZE

  1. Panie Miś chyba Pan żartuje… na skrzyżowaniu przy wjeździe do Starego Koźla jadąc od Kędzierzyna można koła urwać. Opamiętajcie się wkońcu i sypnijcie tam chociaż tłucznia i ubijcie. Żal i jeszcze raz żal tyle mogę powiedzieć

  2. Twierdzenie wykonawcy , że załatał najgorsze dziury to jedno wielkie kłamstwo!! Dziury jak były tak są i ani grama asfaltu tam nie wsypano żeby to zakleić – wiem bo mieszkam przy tej ulicy i widzę czy ubytki były zasypywane czy nie.

Skomentuj