Drogowcy łatają obwodnicę Kędzierzyna-Koźla. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość

10

W najbliższych dniach zmotoryzowani mieszkańcy miasta mogą spodziewać się czasowych utrudnień na drodze krajowej nr 40. Drogowcy będą naprawiać najbardziej zniszczone fragmenty jezdni.

Dziś prace prowadzone były na kilku fragmentach obwodnicy miasta. Robotnicy czasowo zamykali fragmenty drogi, blokując jedną nitkę drogi i wprowadzając ruch dwukierunkowy na drugiej nitce.

W najbliższym czasie robotników będzie można spotkać też w innych częściach miasta na drodze krajowej nr 40.

– W czwartek będziemy kontynuować prace rozpoczęte dziś. W kolejnych dniach będzie remontowali nawierzchnię na odcinku bliżej osiedla Piastów oraz w okolicach Sławięcic. Chcemy, aby na czas robót droga była przejezdna, ale możliwe będą utrudnienia – informuje Bogusław Pilch z opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

10 KOMENTARZE

  1. A po co oni robia ta droge? Nie przypominam sobie dziur ani zlej nawierzchni… ktos musi znowu zarobić? Czy trzeba podbic statystykę ze pani prezydent cos robi?

  2. Oczywiście nie można tego o robić w nocy kiedy ruch jest prawie zerowy?Trzeba przeciez utrudnienić życie kierowncą. Remont na blachowni, remont na obwodnicy, na piastach wkrótce na azoty itd…

  3. Jaja normalnie… Teraz z blachoni na miasto w godzinach szczytu jedzie się półtorej godziny.ludzie zarządzający naszym miastem i drogami BRAWO WY

  4. Czyli nasi kochani drogowcy chcą dodatkowo zablokować już zablokowaną, na odcinku ul. Przyjaźni, drogę? To jakiś obłęd, albo sposób na budowanie napięcia, jak w tanim kinie sensacji.

    • Panie, co pan pieprzysz, że od Przyjaźni. Ona zablokowana jest już od Częstochowy, panie, to skandal, żeby tak blokować i blokować, panie.

  5. Pytanie za 100 punktów – czy nawierzchnia tam naprawdę była w tak fatalnym stanie że trzeba ją było w całości wymienić? Bo ja jakoś nie zauważyłem…

    • A czy nawierzchnia musi być w fatalnym stanie żeby ja wymieniać? A może lepiej wymienić zanim będzie wyglądała jak droga w kierunku Gliwic?

Skomentuj