Drogowcy łatają nawierzchnię. Zakończył się remont cząstkowy ulicy Kłodnickiej

5

To jedna z newralgicznych dróg w Kędzierzynie-Koźlu. W ostatnich dniach odbył się remont cząstkowy ulicy Kłodnickiej. 

To jedna z głównych dróg na osiedlu Kłodnica. Przy ulicy znajdują się sklepy, salony usługowe oraz budynki mieszkalne, przez co panuje na niej wzmożony ruch. Zarząd Dróg Wojewódzkich zlecił remont ulicy Kłodnickiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Ignacego Krasickiego do skrzyżowania z ulicą Karola Szymanowskiego.

Jak przekazuje Teresa Kubalańca z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu, zakończył się remont cząstkowy ulicy Kłodnickiej. Pierwszym etapem było sfrezowanie drogi, następnie wylanie nowy asfalt. Remont odbył się na odcinku około 200 metrów, a jego wartość wyniosła 22 tysiące złotych.

5 KOMENTARZE

      • Jarek z PiSu przecież powiedział kilka dni temu, że palić można wszystkim tylko nie oponami. Chyba palenie opon jest zarezerwowane dla protestujących górników. Ale oni protestować nie będą. W sklepie PGG węgiel zdrożał 70% w ciągu 3tyg. A w ciągu roku węgiel sprzedawany elektrownia podrożał 500%. Dziękujemy rządowi za utrzymywanie państwowych molochów. I czekamy na cenę prądu od stycznia.

  1. Dziękujemy o władzo! Tylko dlaczego trwało to rok czasu, skoro wszyscy wiedzą że jest to najkrótsza i najszybszą droga do autostrady na zachód.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj