Drogowcy będą łatać nawierzchnie na ulicy Konstantego Damrota. Starostwo zleciło remont cząstkowy

10

To jedna z newralgicznych dróg w Śródmieściu. Rozpoczął się remont cząstkowy ulicy Konstantego Damrota.

To jedna z głównych ulic Kędzierzyna, przy której znajdują się liczne sklepy, salony usługowe oraz budynki mieszkalne. Zima i związane z nią opady śniegu przyczyniły się do powstawania kolejnych dziur w asfalcie, jednak niebawem ma się to zmienić. Starostwo Powiatowe zleciło remont ulicy Konstantego Damrota, prace są zależne od warunków pogodowych.

10 KOMENTARZE

 1. Szanowni pracownicy Starostwa Kędzierzyn Koźle
  W woli przypomnienia taki remont cząstkowy odbył się już pod koniec zeszłego roku.
  Efekt widzimy dziś jak to specjalistyczna firma od takiego typu robót łata dziury (we własnej kasie chyba)
  Ludzie zlitujcie się!!!!
  Tez jesteście użytkownikami tych dróg.

 2. Starostwo w K.K jest wyspecjalizowane w łataniu dziur w jezdni,a Nie w remoncie dróg,a szczególnie upodobali sobie ul,Damrota.Czuwaj !

 3. Starosta wraz z Najjaśniejsza panią Prezydent powinni jeździć po tych drogach (Damrota, Skargi…) SWOIMI PRYWATNYMI SAMOCHODAMI! I to w godzinach szczytu ! „Drogowcy łatają” jacy drogowcy? Toż to do wyrównywania warstwy asfaltu używają zagęszczarki zamiast walca, ktoś to w ogóle kontroluje?

  • czy ty pisowski nieuku rozróżniasz drogi? to jest droga powiatowa, nie podlega jurysdykcji Pani Prezydent, która zarządza drogami gminnymi. no ale co wymaga od elektoratu pisorowego…

   • Nie będę Cię wyzywać od nieuków @tomexx – co tak chętnie używasz wobec innych – jako niepodważalny argument swej mądrości 😕

    Ale tylko przypominam – w kwestii formalnej -,że również starostwem rządzą wybrańcy z Komitetu Wyborczego Najjaśniejszej Pani Prezent 😎

 4. No właśnie, remont cząstkowy tam był niedawno. Ktoś to kwalifikował do frezowania. I teraz drugi raz? Sprowadzenie maszyn itd itp. to chyba droższe niż zrobienie porządnie wcześniej. Ale z ratusza chyba za daleko żeby to wtedy nadzorować?

 5. Skoro w dziurach jest nieodpompowana woda,firma nie używa palników gazowych do osuszenia tych wyrw oraz nie smoluje krawędzi ,to każda lata położona na ulicy jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto gdyż przy następnym mrozie wszystko się kruszy i wypada.No ale cóż idziemy po taniości, jakie miasto takie drogi.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj