„Dotarłem do właścicieli portu”. Robert Węgrzyn gościem programu Studio KK24.pl

26

Robert Węgrzyn, radny wojewódzki Platformy Obywatelskiej i zarazem jedyny kędzierzyński kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu, był gościem programu Studio KK24.pl. Na rozmowę przyjechał prosto z Warszawy, gdzie spotkał się z przedstawicielami właściciela kozielskiego portu. Kontrowersje wokół jego sprzedaży to jeden z głównych tematów trwającej kampanii wyborczej. Wideo:

26 KOMENTARZE

 1. Brawo „teraz chodzi o wszystko!” i strony tej umowy, czyli gmina i spółka.
  Jeśli ktoś ładuje tyle kasy w interes, z którym nie ma zagwarantowanego połączenia, to mówi wszystko o tej spółce!
  No chyba, że ktoś tu liczył na to, że Rzeczpospolita Polska ma obowiązek zagwarantować każdemu przedsiębiorcy drogę/tory itp.

  • Dla zwolenników lub/i beneficjentów kaczej partii jest jak widać czymś normalnym, że rząd bezmyślnie rozdaje miliardy z budżetu państwa w ramach nieprzemyślanych i nieskutecznych programów z plusem w nazwie, a nie pomaga lub kiepsko pomaga przedsiębiorcom, którzy zatrudniają ludzi i płacą podatki.
   Trudno, żeby było inaczej w sytuacji, w której faktyczne rządy w Polsce sprawuje sfrustrowany i utrzymywany przez podatników 70-latek, który nigdy nie prowadził żadnej działalności gospodarczej, nie ma prawa jazdy, nie ma konta w banku, nie miał i nie ma żony i dzieci o które musiałby sam zadbać, który jest dla mnie żałosną namiastką polityka, przykładem człowieka bojącego się wziąć odpowiedzialności za swoje skryte działania i chowającego się tchórzliwie za innymi.

   • Przemyślane były przepisy za rządów PO które umożliwiały miliardowe wyłudzenia VAT. Sfrustrowana i bez żadnej wizji za to plująca jadem to jest elita PO i kolegów utrzymywana przez podatników.

   • Odnośnie „chowającego się tchórzliwie za innymi” to szanowny „TripleX,” mógłby przedstawić się z imienia, nazwiska i dać przykład tego jak powinno wyglądać jawność.
    Dodatkowo zapomniał jak żyło się ludziom przez osiem lat rządów PO, chyba że jest jednym z tych „pracodawców” nazywającym swojego pracownika „mój niewolnik.”
    Są inne czasy. Ciężko przestawić się mentalnie „pracodawcom.”

 2. Wystarczy spojrzeć w KRS chłopie i poznać nazwiska, o czym Ty gadasz, smaż mielone w swoim podupadłym zajeździe…ale graj dalej na organkach do kotleta…

 3. Stało, rdzewiało, krzakami zarastało, złomiarze wyrywali co się dało sprzedać jeszcze, syf, kiła. 0 zainteresowania transportem. Teraz jakieś Kowalskie jazgoczą…

 4. Nigdy Pan dla Kędzierzyna – K. nic nie zrobił nawet powiem jak bywał Pan w Opolu to się tyłkiem na nasze miasto wypinał i obawiam sie jak jest mowa aby ktoś to odkupił to klamka zapadła i tak się też stanie . Takie moje przypuszczenia chodź bym bardzo chciał aby inwestorowi się udało i ludzie pracę mieli .

 5. Porty srodladowe gdziekolwiek istnieja, nie maja racji bytu jesli nie wspolpracuja z koleja, zasada nr 1 w gospodarce, w polsce musi minac era ” betonu” myslenie rzadzacych ma jeszcze silne korzenie nasiakniete socjalizmem!!

 6. Tak po sto kroć pan Węgrzyn , to właśnie nasza nadzieja . Wywiadu wysłuchałem kilka razy . A na Facebooku rozesłałem wywiad do kilkunastu moich korespondentów .Nawet z poza mojego województwa Wywiad szczery i z głęboką strategią dyplomacji . PANIE ROBERCIE JEST PAN „KUL” KUMATY .

 7. pan jest wspaniały, panie węgrzyn. i taki skuteczny! akurat najskuteczniejszy był pan przy magazynowym paleciaku. I tam powinien pan zostać.

  • Ale mi dzisiaj odbija! Normalnie czuję, jak moje wszystkie dwie szare komórki odbijają się od ścian pustej czaszki i robią taki potworny hałas, że nie mogę wytrzymać!! Jarosławie Wielki – kup mi nowe szelki!

  • Po co ta cała gorączka, niech terminale idzie do sądu jak ma problem. Widać nie pójdzie, bo nie ma z czym. Tak załatwia się w normalnym kraju. Dali d… z umową i szukają jeleni. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jeśli ktoś twierdzi że: donosy, złą wolę „Komuś przeszkadza, że Kędzierzyn-Koźle się rozwija” itd. to niech poda fakty, nazwiska itd. Bez żadnych „ja wiem.” :) i idzie do sądu. Po co załatwiać poprzez lobbowanie sprawy. Jest właścicielem to niech dba o ten interes. Niech właściciel (właściciele) przestanie płakać bo „czarna moc nie pozwala.”

Skomentuj